Zamknij

Lara Gessler pokazała córeczkę! To pierwsze zdjęcie maleństwa

21.10.2020 17:41
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler opublikowała pierwsze zdjęcie z córeczką. Na fotce widać całą trójkę: zadowolonych i szczęśliwych rodziców oraz ich maleństwo.

Lara Gessler urodziła - takie wieści kilkanaście godzin temu obiegły media. Wiadomo było, że "wszystko poszło dobrze". Teraz rodzice wreszcie oficjalnie potwierdzili narodziny córeczki. W sieci świeżo upieczona mama podzieliła się zdjęciem, wykonanym w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Widzimy Larę trzymającą w objęciach córeczkę, a za nimi stoi uśmiechnięty tata - Piotr Szeląg - który z dumą i radością spogląda na swoją pociechę.

Zobacz także: Lara Gessler urodziła. Tak zapowiadał to jej mąż

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie córeczki

No cóż - tego można było się spodziewać - na zdjęciu widać zaledwie lekko odsłoniętą główkę dziewczynki. Najważniejsze jednak, że i mama, i córeczka są całe i zdrowe. Maleństwo ma już sporo włosów - tego jesteśmy pewni:)

"Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją!" - napisała w krótkim komentarzu do zdjęcia Lara Gessler.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Nie zabrakło też kilku słów od babci Magdy Gessler. Restauratorka zauważa, że jest to dla niej jedno z najważniejszych przeżyć. I doprowadziło ją do łez:

"Babcia się popłakała ze wzruszenia .. to ten .. jedno Z najważniejszych przeżyć w życiu" - napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Słowa gratulacji przekazały też m.in. Olga Frycz, Anna Starmach, Jessica Mercedes oraz Ada Fijał. My również gratulujemy jeszcze raz.

RadioZET.pl/AS