Zamknij

Lara Gessler pokazała, jak karmi córkę piersią. Odniosła się też do ostatnich wydarzeń w Polsce

26.10.2020 09:04
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Lara Gessler kilka dni temu została mamą wyczekanej córeczki. Gwiazda pokazała na Instagramie, jak karmi dziewczynkę piersią. Odniosła się też do ostatnich głośnych wydarzeń w Polsce odnośnie decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Lara Gessler i Piotr Szeląg niedawno zostali rodzicami wyczekanej córeczki. Córka Magdy Gessler nie ukrywa dumy i radości, choć w najnowszym wpisie podkreśliła, że jest jej bardzo przykro z powodu ostatnich wydarzeń w Polsce. Gwiazda pokazała na Instagramie, jak karmi córeczkę piersią i skomentowała decyzję Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji ze względu na uszkodzony płód.

Lara Gessler pokazała, jak karmi córeczkę piersią. Odniosła się do ostatnich wydarzeń w Polsce

"Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność, ale zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce, powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka.

Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą, o jakiej ciężko mi jest myśleć.
Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo że  z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️ - napisała Lara, odnosząc się do protestów, które mają miejsce w całej Polsce.

Od czwartku w Polsce odbywają się protesty, w których licznie biorą udział nie tylko kobiety. To sprzeciw wobec kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał przerywania ciąży w sytuacji, gdy płód jest uszkodzony. Swój sprzeciw w ostatnich dniach wyraziło mnóstwo gwiazd, m.in.  Anja Rubik, Matylda Damięcka, Michał Piróg, Kuba Wojewódzki, Martyna Wojciechowska oraz Maja Ostaszewska.

RadioZet.pl