Zamknij

Lara Gessler pokazała nowego partnera na Balu TVN. Kim jest jej nowa miłość?

Judyta Wanicka
09.09.2019 09:39
Lara Gessler z nowym partnerem
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Lara Gessler i jej nowy ukochany zadebiutowali na salonach. Para pojawiła się na Balu Fundacji TVN 2019. Było to pierwsze oficjalne wyjście córki Magdy Gessler i znanego prawnika, z którym celebrytka związała się jeszcze przed rozwodem. Na gali zakochani nie szczędzili sobie uśmiechów i czułych spojrzeń.

Lara Gessler z nowym partnerem na Balu TVN

Lara Gessler była jedną z gwiazd wielkiej charytatywnej gali – Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Córka Magdy Gessler nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszył jej nowy partner, z którym celebrytka związała się jeszcze przed uzyskaniem rozwodu z Pawłem Ruczem.

Do tej pory o nowej miłości Lary Gessler niewiele było wiadomo. Wprawdzie tabloidy donosiły o związku gwiazdy z pewnym przystojnym prawnikiem, a w prasie regularnie pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Gessler jeszcze nie odważyła się pochwalić ukochanym na żadnej celebryckiej imprezie. W końcu nadarzył się dogodny moment, by oficjalnie pokazać się z nowym mężczyzną na salonach.

Lara Gessler na Balu TVN jak zwykle zrobiła wszystko, by być w centrum uwagi. Celebrytka pojawiła się w kremowej sukience z głębokim dekoltem, który eksponował jej ponętny dekolt. Inne wdzięki młodej restauratorki również były tego wieczoru na widoku. Przez delikatny materiał kreacji prześwitywały zgrabne pośladki, którymi 30-letnia gwiazda nie omieszkała pochwalić się przed obiektywami. Parter Lary Gessler miał na sobie popielaty smoking, do którego włożył kapelusz.

Lara Gessler już po rozwodzie. Kim jest nowy partner gwiazdy?

Lara Gessler rozwiodła się z barmanem Pawłem Ruczem w maju tego roku. Ich małżeństwo trwało półtora roku. Jeszcze przed rozprawą córkę Magdy Gessler zaczęto widywać w towarzystwie pewnego przystojnego mężczyzny. Pierwszy raz Gessler i jej przyjaciela można było zobaczyć na imprezie urodzinowej Jankesa w Zakopanem. Potem ich zdjęcia, m.in. z przeprowadzki, wielokrotnie pojawiały się w tabloidach. Szybko udało się ustalić, że nowy partner Lary Gessler to Piotr Szeląg, prawnik oraz właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Wcześniej mężczyzna był związany z popularną aktorką serialową, z którą ma córkę. 

RadioZET.pl/JW