Zamknij

Lara Gessler pokazała twarz córki. Fani zachwyceni: "Jaka podobna do babci" [FOTO]

25.11.2020 18:39
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler pokazała twarz córki Neny. Wnuczka Magdy Gessler jest do niej podobna? Internauci nie mają wątpliwości, że dziewczynka odziedziczyła rysy po babci. 

Lara Gessler w październiku urodziła pierwsze dziecko. Razem z mężem Piotrem Szelągiem powitała na świecie córkę, która otrzymała oryginalne imię Nena. Zdjęcia dziewczynki regularnie pojawiają się na Instagramie, lecz do tej pory nie było widać jej twarzy. Gdy Nena skończyła miesiąc, córka Magdy Gessler zdecydowała się pokazać ją fanom w całej okazałości.

Niedawno właścicielka modnej cukierni Słodki Słony wyznała, że rodziła naturalnie i nie korzystała ze znieczulenia. Ponadto zaraz po porodzie zamieściła zdjęcia, na których pokazała jak karmi piersią małą Nenę. Kilka tygodni przed porodem Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem. Uroczystość miała kameralny charakter, a Lara poszła do ślubu w skromnej sukience, której cena nie przekraczała 260 zł. 

Magda Gessler do tej pory nie przytuliła wnuczki. Ma łzy w oczach, gdy mówi o Nenie

Lara Gessler opublikowała zdjęcie córki. Jak wygląda mała Nena? 

Miesięczna Nena jest oczkiem w głowie Mady Gessler. Szefowa "Kuchennych rewolucji" nie posiada się ze szczęścia z faktu zostania babcią. Niestety, jak wyznała w "Dzień Dobry TVN", długo nie mogła wziąć wnuczki na ręce, bowiem Lara dla bezpieczeństwa ogranicza kontakt dziewczynki z osobami z zewnątrz. Ostatnio nawet zdecydowała się wyjechać z małą i mężem z dala od zatłoczonej stolicy.

Rodzina od kilku dni wypoczywa w Tatrach, urządzając wycieczki po malowniczych dolinach. Podczas jednego ze spacerów Lara zrobiła zdjęcie Nenie i wstawiła je na Instagram. Dziewczynka jest przeurocza, a w dodatku - jak twierdzą internauci - ma coś w sobie z babci Magdy. 

Jaka podobna do babci. Ten sam uśmiech! - czytamy w komentarzach.

Też dostrzegacie podobieństwo Neny do Magdy Gessler, czy to raczej wykapana mama albo tatuś?