Zamknij

Lara Gessler pokazała zdjęcia ze ślubu. Suknia skromna, lecz robi wrażenie [FOTO]

12.10.2020 14:10
Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem. Córka Magdy Gessler opublikowała zdjęcia, na których pozuje z mężem w sukni ślubnej. Kreacja mocno podkreślała jej ciążowy brzuszek. 

Lara Gessler już po ślubie. Córka Magdy Gessler wyszła za prawnika Piotra Szeląga, z którym spodziewa się dziecka. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami, a o wszystkim gwiazda poinformowała po fakcie, zamieszczając na Instagramie wymowne zdjęcie. Najlepsze nadeszło jednak po weekendzie. Lara Gessler opublikowała ślubne zdjęcia, na których pojawia się razem ze świeżo upieczonym mężem. W końcu fani mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała suknia ślubna Lary Gessler oraz jak w kreacji prezentowała się ciężarna gwiazda. 

Lara Gessler wyszła za mąż po raz drugi. Pierwszym mężem 31-letniej cukierniczki był Paweł Rucz. Małżeństwo przetrwało niecałe dwa lata. Jeszcze przed uzyskaniem rozwodu córka Magdy Gessler zaczęła spotykać się z prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii Piotrem Szelągiem. Para oficjalnie potwierdziła związek jesienią 2019 roku, pojawiając się na Balu Fundacji TVN. Pół roku później, 30 kwietnia, Lara Gessler poinformowała, że jest w ciąży i pochwaliła się pokaźnym brzuszkiem. Wiadomo już, że córka szefowej "Kuchennych rewolucji" urodzi córkę. Do porodu zostało niewiele, tymczasem Lara Gessler i Piotr Szeląg nieoczekiwanie zdecydowali się zalegalizować związek. 

Lara Gessler opowiada o wyprawce dla dziecka i wbija szpilę instamamom

Lara Gessler pokazała zdjęcia ze ślubu z Piotrem Szelągiem

Lara Gessler postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać fanom, jak wyglądała na ślubie. Na opublikowanych fotografiach pojawiła się w kremowej kreacji z krótkim rękawem. Skromną kreację uzupełniały złote sandałki na obcasie i delikatna biżuteria. Gwiazda postawiała na naturalny makijaż i proste upięcie włosów. Jasną stylizację ożywiał czerwony bukiet. Z kolei pan młody postawił na kremowy golf i lniane spodnie.

 Jesteś - napisała Lara pod fotografiami brata, Tadeusza Mullera.  

Szczęśliwy mąż, co ma dobrą żonę. Liczba dni jego będzie podwójna. Dziękuję Ci - wyznał u siebie na profilu Piotr Szeląg. 

Pod postem spływają gratulacje i komplementy dla młodej pary. Lara Gessler w sukni ślubnej bardzo spodobała się fankom. A wy jak oceniacie kreację ciężarnej gwiazdy? 

"W ciąży nie można jeść arbuzów i melonów". Magda Gessler zaskoczyła teorią