Zamknij

Lara Gessler pokazała ciążowy brzuszek. Fani przewidzieli płeć dziecka? [FOTO]

Maciej Friedrich
07.05.2020 17:41
Lara Gessler pokazała ciążowy brzuszek. Fani przewidzieli płeć dziecka? [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Lara Gessler, córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler, spodziewa się dziecka. W sieci pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Internauci zachwycili się przyszłą mamą oraz sielskim krajobrazem.

Lara Gessler spodziewa się dziecka. Córka jednej z najpopularniejszych polskich restauratorek i gwiazdy między innymi "Kuchennych rewolucji", Magdy Gessler, poszła w ślady mamy. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie i spełnia się jako współwłaścicielka cukierni "Słodki Słony" oraz restauracji "U Fukiera". Zdradziła także, że planuje otworzyć własną sieć restauracji.

Obecnie jednak Lara najmocniej skupia się na życiu osobistym. Córka znanej restauratorki i jej partner Piotr Szeląg zostaną bowiem rodzicami. Przyszła mama podzieliła się radosną wiadomością w mediach społecznościowych, pokazując urocze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Teraz postanowiła pokazać fanom kolejne ciążowe zdjęcie. Fanów zachwyciła nie tylko uroda Lary, ale też piękny wiejski krajobraz.

Lara Gessler pokazała biust na Instagramie. "Rozliczam się ze swoim lękiem"? [FOTO]

Lara Gessler pokazała ciążowe zdjęcie. Pozuje w bajkowym otoczeniu

Na profilu Lary Gessler pojawiła się nowa fotografia. Możemy na niej podziwiać przyszłą mamę w niemal bajkowym otoczeniu sielskiej wioski. Na zdjęciu wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek.

- Po śniadaniu, przed obiadem. Pocieszam się, że dopóki gotując, więcej rozdaje, niż jem, to będzie dobrze - żartobliwie napisała Lara.

Urocza fotografia zachwyciła internautów, którzy w komentarzach komplementowali zarówno Gessler, jak i barwny krajobraz. Lara w jednym z komentarzy zdradziła, że wypoczywa na Mazurach.

- Śliczności, ciąża pani służy, wygląda pani przepięknie i zjawiskowo. Dzidziuś urody nie zabrał, to chyba będzie śliczna mała księżniczka.

- Jest Pani miłą, swojską dziewczyną z sąsiedztwa.

- Lara! Jak Ty wypiękniałaś w tej ciąży, chyba będzie dziewczynka - czytamy.

Czas pokaże, czy fani przewidzieli płeć dziecka.

RadioZET.pl/MF