Zamknij

Lara Gessler rozstała się z mężem? "Zapragnęła być gwiazdą"

Redakcja
07.01.2019 10:22
Lara Gessler rozstała się z mężem? "Zapragnęła być gwiazdą"
fot. East News

Jak informuje "Fakt", Lara Gessler rozstała się z mężem. Córka restauratorki Magdy Gessler i Paweł Rucz są małżeństwem od niespełna półtora roku. Czy powodem rozstania może być rozwijająca się kariera medialna Lary?

Lara Gessler to córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, jednak życie zawodowe związała, podobnie jak znana mama, z gastronomią. Była między innymi cukiernikiem w prestiżowej restauracji Michelin, fachu uczyła się także w Nowym Jorku. Jest współwłaścicielką cukierni "Słodki i słony" oraz restauracji "U Fukiera". Na swoim koncie ma książkę "Słodki zielnik Lary". Zaprojektowała również własną linię sukien ślubnych.

Lara zaistniała w mediach po udziale w reality-show TVN "Ameryka Express", w którym występowała w duecie ze swoim przyjacielem Piotrem Sałatą. W programie zajęła szóste miejsce.

Niespełna półtora roku temu córka Magdy Gessler i Paweł Rucz wzięli ślub. Ceremonia była szeroko opisywana przez media, portal Wirtualna Polska umieścił nawet ceremonię na liście najpiękniejszych ślubów 2017 roku. Niestety, według informacji podanych przez "Fakt", para rozstała się. 

EN_01338972_0047
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler i Paweł Rucz rozstali się

Jak dowiedział się "Fakt", Lara Gessler rozstała się z Ruczem w połowie listopada. Jak twierdzi znajomy pary:

- W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać.

Małżonkowie nie mieszkają już razem. Według znajomego małżonków duży wpływ na rozpad związku miał udział Lary w "Ameryka Express". Para miała mieć problem z pogodzeniem priorytetów.

- Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w "Ameryce Express" Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! - zdradza informator dziennika.

To nie jedyne rozstanie, które miało miejsce pod koniec 2018 roku. W listopadzie, po zaledwie trzech miesiącach, zakończył się związek Marka Bukowskiego i Weroniki Książkiewicz. Nie najlepiej dzieje się również w małżeństwie syna Zenona Martyniuka.

RadioZET.pl/fakt.pl/MF