Zamknij

Pudelek: Lara Gessler urodziła. "Dziewczynka jest zdrowa"

20.10.2020 16:37
Lara Gessler urodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Lara Gessler urodziła - poinformował "Pudelek" powołując się na swojego tajemniczego informatora. To pierwsze dziecko córki Magdy Gessler i jej męża, Piotra Szeląga.

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami, a Magda Gessler babcią. Jak donosi "Pudelek", młoda restauratorka i autorka kulinarnych książek urodziła zdrową dziewczynkę.

O swojej ciąży córka Magdy Gessler poinformowała wiosną. Na Instagramie zamieściła wtedy zdjęcie, na którym zaprezentowała dość wydatny już ciążowy brzuszek. Przez cały ten czas termin porodu był tajemnicą, a Lara nie zdradzała swoich planów związanych z porodem. Sporo za to pracowała, wydajac m.in. książkę, a także wywoływała skandale - mowa o rozbieranej ciążowej sesji na ulicach Warszawy. Widać jednak, że przyszedł "ten" moment i dziecko szczęśliwie pojawiło się na świecie.

Zobacz także: Lara Gessler zdradziła, ile kosztowała jej suknia ślubna. Szokująco niska cena

Lara Gessler urodziła dziewczynkę

W krótkich słowach, źródło "Pudelka" zdradza, że "Dziewczynka jest zdrowa i wszystko poszło dobrze". Dowiadujemy się też, że Magda Gessler jest jako babcia "zachwycona i przeszczęśliwa".

Co ciekawe, na Instagramie Piotr Szeląg, czyli świeżo upieczony tata, niespełna dobę temu zamieścił wpis, który sugeruje, że "coś" zaczęło się dziać. Był to "suchar" z żartobliwym dialogiem mężczyzny, którego żona zaczyna rodzić, a on nie wie, co zrobić.

Szelag
fot.

Wygląda więc na to, że rzeczywiście wpis ten nie był kompletnie bezpodstawny. Pozostaje tylko czekać, kiedy Lara Gessler i Piotr Szeląg oficjalnie potwierdzą narodziny ich pierwszego dziecka i zdradzą, jak maleństwo ma na imię.

Lara i Piotr Szeląg mają za sobą dość krótką znajomość. Niespełna dwa lata temu córka Magdy Gessler po zaledwie półtora roku małżeństwa rozwiodła się z Piotrem Ruczem. Wkrótce poznała prawnika Piotra Szeląga i straciła dla niego głowę. Wiosną para poinformowała, że spodziewa się dziecka, we wrześniu ogłosili swoje zaręczyny, a zaledwie kilka dni temu pochwalili się ślubną fotką. Teraz pojawiły się informacje, że zostali rodzicami.

Zakładamy, że wieści o narodzinach są prawdziwe, dlatego już świeżo upieczonym rodzicom przesyłamy nasze gratulacje i serdeczne pozdrowienia w tej nowej dla nich rzeczywistości.

RadioZET.pl/AS