Zamknij

Lara Gessler w bikini. Córka Magdy Gessler pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [FOTO]

Sylwia Wamej
11.05.2020 13:54
Lara Gessler
fot. Piotr Molecki/ East News

Lara Gessler spodziewa się dziecka. Córka Magdy Gessler za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. 31-latka pochwaliła się właśnie najnowszym zdjęciem w błogosławionym stanie. W bikini zaprezentowała ciążowy brzuszek.

Lara Gessler pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w bikini [FOTO]

Lara Gessler niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Córka Magdy Gessler radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Lara chętnie dokumentuje swój stan za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w opiętym bikini. Zdjęcie z pięknego, ciepłego i słonecznego weekendu wywołało furorę wśród internautów. Zdjęcie skomentowała m.in. Jessica Mercedes. "Ale pięknie, gratki kochani" - skomentowała blogerka.

Radości nie ukrywa mama Lary - Magda Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jest bardzo podekscytowana tym, że niedługo zostanie babcią. Ojcem dziecka Lary Gessler jest jej partner - Piotr Szeląg. Wcześniej Lara związana była z Pawłem Ruczem.

Lara Gessler: Czym zajmuje się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler poszła w ślady słynnej mamy i również związała się z gastronomią. Prowadzi kulinarny kanał na YouTubie i pisze książki. Jest autorką publikacji "Słodki zielnik Lary".

"Uwielbiam doświadczać. Jednak dużo częściej niż gotować, mam okazję jeść. W dość intensywnym życiu, które prowadzę, gotowanie stało się dla mnie luksusem. W domu mam tylko najpotrzebniejsze przyprawy oraz rzeczy, które szybko się nie psują, a w lodówce – wodę gazowaną w szklanych zwrotnych butelkach. Ale teraz znów siadam do pisania książki, więc będę musiała znaleźć czas na gotowanie. Cieszę się na ten moment" - mówiła Lara Gessler w 2019 roku w wywiadzie dla "Vogue'a".

Zagłosuj

Lubisz gotować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW