Zamknij

Lara Gessler w ciąży. Córka Magdy Gessler zdradziła, jak się czuje w błogosławionym stanie

Sylwia Wamej
13.05.2020 16:11
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Lara Gessler za kilka miesięcy zostanie mamą. Córka Magdy Gessler w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak się czuje, będąc w ciąży. Opowiedziała też o kulinarnych zachciankach.

Lara Gessler jest w ciąży. Córka Magdy Gessler zdradziła, jak się czuje

Lara Gessler spodziewa się dziecka. Córka  Magdy Gessler i jej ukochany - Piotr Szeląg za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami. Lara w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jak czuje się w ciąży.

"Na pewno jest to dla mnie wyjątkowy czas, pod względem, tego ile go mam. Normalnie czas na gotowanie jest totalnym luksusem i go nie ma. Tutaj skupiamy się na pisaniu i gotowaniu" - powiedziała 31-letnia gwiazda.

Lara Gessler dodała, że ciąża jej służy, a z kulinarnych zachcianek, często ma ochotę na sok pomarańczowy.

"Ciąża służy mi bardzo dobrze, gdyby nie brzuch i ochota na sok z pomarańczy to bym się nie zorientowała. Nie mam na co narzekać" - powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Lara Gessler razem z partnerem Piotrem Szelągiem uciekli z Warszawy i przenieśli się na Mazury, do miejscowości Ruciane-Nida. Córka Magdy Gessler zdradziła też, za czym najbardziej tęskni na kwarantannie.

Lara Gessler: Za czym tęskni na kwarantannie?

"Od ukochanego na pewno bym nie odpoczęła, natomiast za ludźmi tęsknie. Jestem bardzo społeczna i to są zupełnie inne bodźce. Tego mi chyba najbardziej brakuje, podróży i rozmowy" - powiedziała Lara.

Na wieść o ciąży Lary Gessler bardzo ucieszyła się jej mama - Magda Gessler. Restauratorka jest podekscytowana tym, że za kilka miesięcy zostanie babcią.

 

RadioZEt.pl/SW