Zamknij

Lara Gessler nago w ciąży. Sesją zdjęciową oburzyła wiele osób [FOTO]

11.07.2020 09:08
Lara Gessler w rozbieranej sesji ciążowej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Lara Gessler, córka znanej z "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler, niebawem zostanie mamą. Oburzyła część fanów rozbieraną ciążową sesją, która miała miejsce w centrum Warszawy. Odpowiedziała także na komentarze fanów.

Lara Gessler to córka Magdy Gessler, jednej z najbardziej medialnych restauratorek w Po=lsce, doskonale znanej widzom TVN z "Kuchennych rewolucji". Podobnie jak mama postanowiła poświęcić się gastronomii, choć studiowała socjologię. Najwyraźniej jednak odziedziczyła talent, gdyż obecnie jest współwłaścicielką cukierni i restauracji i dobrze radzi sobie na rynku gastronomicznym. Nie może także narzekać na popularność w mediach, została zaproszona między innymi do "Ameryki Express", w której wystąpiła w 2018 roku.

31-letnia celebrytka nie może także narzekać na życie osobiste. Wiedzie szczęśliwe życie u boku partnera Piotra Szeląga, a niedługo para powita na świecie potomka. Lara nie daje fanom zapomnieć o zbliżającym się porodzie, regularnie publikując zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Mogliśmy podziwiać ją w wielu odsłonach, nawet tych odważniejszych. Jednak na tak kontrowersyjne zdjęcia zdecydowała się pierwszy raz. W mediach społecznościowych pochwaliła się efektami sesji, podczas której pozowała prawie nago.

 Lara Gessler w bikini. Córka Magdy Gessler pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [FOTO]

Lara Gessler nago w ciąży. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa

Na profilu Lary Gessler na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, efekt ciążowej sesji zdjęciowej. Sesji, która bardzo różni się od klasycznych. Lara na czarno białych zdjęciach pozuje bowiem niemal naga, pokazując nie tylko ciążowy brzuszek, ale też między innymi piersi. Artystyczne fotografie nie pozostawiają zbyt wiele wyobraźni, co nie spodobał się części internautów. Ich zdaniem córka restauratorki przesadziła.

- O gustach się nie dyskutuje, jednak są pewne kanony klasy w każdym kobiecym wieku i stanie. Tu niestety ich brak. Szkoda.

- Troszkę przesadzone Pani Laro. Czasem lepiej odsłonić mniej - czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak głosy osób, które doceniają jakość i pomysłowość sesji, a także wygląd Lary. A jak wy oceniacie odważną ciążową sesję?