Zamknij

Lara Gessler w szokującej sesji brzuszkowej. Pozuje naga na ulicach Warszawy!

11.07.2020 16:55
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Lara Gessler już niebawem zostanie mamą. Póki co, przygotowuje się do tej roli i jak wiele przyszłych mam, dba o to, by uwiecznić okres ciąży na zdjęciach. "Brzuszkowe" sesje są dziś bardzo popularne, jednak ta, którą pochwaliła się córka Magdy Gessler, z pewnością nie należy do typowych. Celebrytka niektórych internautów wręcz zszokowała, pozując... nago na ulicach Warszawy.

Lara Gessler pochwaliła się w sieci kilkoma ujęciami ze swojej "brzuszkowej" sesji zdjęciowej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, wszak sesje takie od dawna nie są czymś nadzwyczajnym już nie tylko wśród celebrytek. Mimo wszystko, Lara doskonale wiedziała, jak się wyróżnić. Na jej zdjęciach w zasadzie uwagę zwraca nie tyle ciążowy brzuch, ile nagość. A sceneria? Ulice Warszawy!

Lara Gessler nago paraduje w centrum Warszawy

Trzeba mieć sporo odwagi, by zdecydować się na rozbieraną sesję. Tym bardziej, kiedy robi się ją w centrum miasta. Okazuje się jednak, że pora sesji była na tyle wczesna, że nie było obaw o to, że zakłóci ją przypadkowy przechodzień. Przy jednym ze zdjęć Lara napisała krótko:

"Kiedy spotykają się właściwi ludzie i pozwala im się działać, dzieją się piękne rzeczy".

Autorem zdjęć jest Agata Serge, na której profilu na Instagramie mamy dodatkową porcję rozebranej ciężarnej Lary.

Fotki wykonane zostały o piątej rano na ulicy Mokotowskiej. Jak wyjawiła fotografka, okolica była kompletnie pusta, co dało jeszcze lepszy efekt. A Lara - trzeba przyznać - wygląda na zdjęciach rewelacyjnie. Same fotki mają świetny klimat i wyjątkowy artyzm.

Pod postami z sesji Lary pojawiły się setki komentarzy. Większość komentujących bardzo przychylnie podeszła do takiego zwariowanego, ekstrawaganckiego pomysłu. Niektóre komentujące gratulują Larze odwagi, ale jak to zwykle bywa, nie zabrakło też krytyki.

"Nie wiem czy mam się śmiać czy też płakać... Z drugiej strony odczucie zażenowania i jeszcze odruch wymiotny. Jak widać mieszane negatywne odczucia... Jedno jest pewne... Inteligentnych ludzi coraz mniej... a normalność jest teraz w cenie" - pisze jedna z internautek. Cóż - widać żyjemy w kraju, w którym widok rozebranej ciężarnej kobiety w innych kobietach (sic!) wywołuje odrazę.

Na szczęście były również i takie komentarze:

"Zdjęcie jest przepiękne. Nie rozumiem zgorszenia, które wywołało u niektórych osób. Kochani, to zdjęcie jest naprawdę wow! Widać tylko kawałek kobiecego ciała... Niektórzy komentują jakby to jakieś hard porno było, a nie artystyczne zdjęcie z odsłoniętą nogą i ciążowym brzuchem. Gratuluje pięknego zdjęcia".

RadioZET.pl/AS