Zamknij

Lara Gessler ważyła tylko 46 kilo. Pokazała zdjęcie. "Bardzo trudny czas"

04.01.2021 08:17
Lara Gessler
fot. Wojciech Olszanka/East News

Lara Gessler od kilku miesięcy oddaje się roli mamy i chętnie chwali się tym etapem życia. Postanowiła jednak wrócić i do trudniejszych chwil. Pokazała zdjęcie, na którym waży tylko 46 kilogramów. Jak zdradziła, to był bardzo trudny moment.

Lara Gessler i Piotr Szeląg, choć są ze sobą dość krótko, to jednak tworzą świetny duet - zarówno jako partnerzy, jak i rodzice. Od kiedy na świecie pojawiła się ich córeczka Nena, córka słynnej restauratorki bardzo chętnie dzieli się w sieci migawkami ich życia we trójkę. Jednak równie chętnie pokazuje też inne etapy swojego życia.

Tym razem, żeby nie zaniedbywać swoich fanów, Lara wstawiła na InstaStory mnóstwo zdjęć z różnych okresów. Wybrała kilkanaście próśb o konkretne zdjęcie i wrzuciła właśnie takie, o które prosili internauci. Na przykład zdjęcie, kiedy czuje się seksowna, kiedy gotuje, kiedy ma na sobie zieloną sukienkę, albo kiedy tańczy. Jedna z prośb dotyczyła fotki z czasów, kiedy Lara ważyła najmniej. Okazuje się, że to był trudny moment w jej życiu i dotyczy czasów nastoletnich - a dokładniej już wchodzenia w dorosłość.

Zobacz także: Magda Gessler zdradziła, co wręczy wnuczce na święta. "Ten drobiazg będzie ją chronił"

Lara Gessler ważyła 46 kilo. Pokazała zdjęcie

Jak wyznała Lara, w tym trudnym momencie ważyła tylko 46 kilo, mając 174 cm wzrostu. Było to po maturze, więc można przypuszczać, że to stres związany z egzaminem dojrzałości poskutkował taką utratą wagi. Punktem kulminacyjnym był pomaturalny wyjazd z przyjaciółkami.

"Bardzo trudny czas. Dobrze mieć blisko przyjaciół, którym na Tobie zależy, i dobrą motywację" - napisała Lara.

laragessler

Jak można obliczyć na kalkulatorze BMI, wskaźnik ten wynosił wtedy u Lary zaledwie 15 punktów, co oznacza niemal wygłodzenie i zagrożenie życia. Na szczęście tamte czasy córka Magdy Gessler ma już za sobą.

RadioZET.pl/AS