Zamknij

Lara Gessler nie ma na imię Lara. Jak naprawdę nazywa się córka Magdy Gessler?

16.03.2021 07:35
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler zaistniała w mediach początkowo przede wszystkim jako córka znanej restauratorki. Przez kilka lat mocno pracowała na swoją rozpoznawalność i teraz również cieszy się swoją marką. Okazuje się, że córka Magdy Gessler, którą wszyscy kojarzą z oryginalnego imienia Lara, nazywa się całkiem inaczej. Jej pierwsze imię jest dość popularne.

Lara Gessler poszła w ślady mamy i zajęła się kulinariami. Kiedy po raz pierwszy zaczęła pojawiać się u boku sławnej mamy, utrzymywała, że nie zależy jej na popularności. Potem jednak, między innymi za sprawą swojego udziału w programie "Ameryka Express", zaczęła coraz częściej pojawiać się na ściankach. Było to podobno jednym z powodów rozpadu jej pierwszego małżeństwa. Tak czy inaczej, obecnie Lara Gessler cieszy się dużą popularnością - także za sprawą swoich dokonań zawodowych. Jednak mało kto wie, że Lara to nie jest jej pierwsze imię.

Zobacz także: Lara Gessler chwali się płaskim brzuchem. Tak wygląda 5 miesięcy po porodzie [FOTO]

Lara Gessler: jak brzmi jej prawdziwe imię?

Córka Gessler od początku znana jest z oryginalnie brzmiącego imienia Lara, ale formalnie jej pierwsze imię jest całkiem inne. Internauci zauważyli, że w ogólnodostępnym Krajowym Rejestrze Sądowym, gdzie znaleźć można szczegóły działalności gospodarczych Lary, widnieje ona pod imieniem Aleksandra. Jest to spore zaskoczenie, bo zainteresowana nigdy nie ujawniała, że Lara nie jest jej pierwszym imieniem. Nawet wtedy, kiedy sama nazwała swoją córkę Nena, co wywołało sporo kontrowersji. Jak się potem okazało, imię dla córki inspirowane było imieniem żony Stanisława Witkacego.

Z kolei samo imię Lara jest zdrobnieniem od Larysa, które jest rzadko spotykane w Polsce. Jak widać, Magda Gessler nie zdecydowała się nadać córce takiego imienia jako pierwszego. A Ola Gessler też wygląda ładnie. Ciekawe, dlaczego córka restauratorki woli posługiwać się tym drugim.

RadioZET.pl/AS