Zamknij

Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Zdradziła też, jaką babcią będzie Magda Gessler

01.07.2020 14:28
Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Zdradziła też, jaką babcią będzie Magda Gessler
fot. Piotr Molecki/ East News

Lara Gessler niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że razem z ukochanym wybrała już imię dla swojej pociechy.

Lara Gessler poznała płeć dziecka. Zdradziła, że ma dla niego wybrane imię

Lara Gessler za kilka miesięcy przywita na świecie pierwsze dziecko. Córka Magdy Gessler mimo ciąży nie zwalnia tempa w pracy. Niedawno otworzyła Pracownię Kulinarną, czyli miejsce spotkań pasjonatów jedzenia oraz gotowania. Lara i jej partner -Piotr Szeląg mimo wszystko skupiają się teraz najbardziej na dziecku. Zakochani poznali już płeć i wybrali imię. Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że będzie ono tradycyjne. Zdradziła też, jak czuje się w ciąży.

"Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie" - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Lara zdradziła też, jaką babcią będzie słynna mama - Magda Gessler.

"Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania" - powiedziała.

Magda Gessler zostanie babcią. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie ukrywa radości

Magda Gessler nie ukrywa ekscytacji tym, że już za kilka miesięcy zostanie babcią. Gwiazda w mediach społecznościowych wiele razy podkreślała, jak bardzo była szczęśliwa, gdy dowiedziała się, że Lara jest w ciąży.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl