Zamknij

Lara Gessler wzięła ślub? Pokazała zdjęcie z bukietem, posypały się gratulacje [FOTO]

09.10.2020 18:29
Lara Gessler wzięła ślub?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem? W sieci zawrzało po tym, jak córka Magdy Gessler pokazała wymowne zdjęcie w białej sukni. Większość fanów nie ma najmniejszych wątpliwości, że Lara jest już żoną. W komentarzach zaroiło się od gratulacji.

Lara Gessler to córka Magdy Gessler, znanej restauratorki i jednej z gwiazd TVN, którą możemy oglądać między innymi w "Kuchennych rewolucjach" i "MasterChefie". Córka znanej mamy także zainteresowała się kulinariami i gastronomią, najwyraźniej dziedzicząc talent w tym kierunku po Magdzie Gessler. Lara była cukiernikiem w Londynie, dekorowała także torty w Nowym Jorku. Po powrocie do Polski spełnia się jako współwłaścicielka restauracji, na swoim koncie ma także książkę "Słodki zielnik Lary". Wzięła udział w przygodowych programach "Ameryka Express" oraz "Agent gwiazdy".

Prywatnie Lara Gessler jest w szczęśliwym związku z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Wcześniej przez 2 lata była żoną Pawła Rucza. Pod koniec kwietnia 2020 roku zakochani podzielili się z fanami radosną informacją. Lara jest w ciąży i już niedługo zostanie mamą. Co więcej, we wrześniu 2020 Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się. Przyszła mama chętnie dzieli się swoją radością za pośrednictwem mediów społecznościowych, na jej profilu na Instagramie mogliśmy podziwiać między innymi nagą ciążową sesję Lary Gessler. Najnowsze zdjęcie ma szanse wywołać nie mniejsze poruszenie, wiele osób po obejrzeniu go stwierdziło, ze Lara jest już po ślubie.

ZOBACZ:  "W ciąży nie można jeść arbuzów i melonów". Magda Gessler zaskoczyła teorią  

Lara Gessler wzięła ślub? Fani składają gratulacje po obejrzeniu zdjęcia

Na profilu Lary Gessler na Instagramie często pojawiają się nowe zdjęcia, jednak fotografia opublikowana w piątek 9 października wywołała prawdziwe zamieszanie. Na fotografii możemy oglądać rękę Lary i fragment białej sukienki, a także eleganckie spodnie i buty prawdopodobnie należące do Piotra Szeląga. Córka Magdy Gessler trzyma piękny kwiatowy bukiet. Sama podpisała zdjęcie krótkim słowem "miłość", jednak strój i kwiaty dla wielu fanów są jednoznaczne. Pod postem pojawiły się gratulacje z okazji ślubu.

- Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia (jak dobrze widzę).

- Cudowna informacja. Jeszcze więcej miłości i w ogóle wszystkiego, co najlepsze!

- Ślub? Gratulacje! Też brałam w październiku i trwamy i już 9 lat - czytamy.

Sama Lara nie odniosła się do przypuszczeń fanów. A jakie jest wasze zdanie? Myślicie, że Lara jest już po ślubie?