Zamknij

Lara Gessler z gołą pupą na Instagramie. Zdjęła bieliznę w ramach autoterapii [FOTO]

Judyta Wanicka
30.12.2019 17:23
Lara Gessler
fot. Instagram:@lara_gessler

Lara Gessler pokazała nagie pośladki na Instagramie. Córka Magdy Gessler już tradycyjnie przed sylwestrem zamieściła zdjęcie swojej gołej pupy. Tłumaczy, że zrobiła to w ramach autoterapii i terapii narodu

Lara Gessler lubi prowokować odważnie odsłoniętym ciałem, ale tak dużo pokazuje tylko raz w roku. Córka Magdy Gessler, podobnie jak przed ubiegłorocznym sylwestrem, ściągnęła bieliznę. Tym razem poszła o krok dalej, bo jej pośladków nie zasłania nawet barierka. 

Lara Gessler pokazała nagą pupę na Instagramie

Na koniec roku Lara Gessler zafundowała fanom niemałą dawkę wrażeń. Córka Magdy Gessler, już tradycyjnie w przeddzień nowego roku, pochwaliła się nagą pupą na Instagramie. 30-latka pozuje na tarasie odziana jedynie w dżinsową kurtkę i czapkę. Jak łatwo zauważyć, nie ma na sobie majtek.  

Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość, jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu - napisała Lara Gessler. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. Mniej nienawiści, więcej łaskawości - zaapelowała do fanów. 

Widok nagiej pupy Lary Gessler wywołała żywą reakcję internautów. Komentujący pogratulowali celebrytce świetnego ciała oraz odwagi pokazywania naturalnego piękna. 

Ale masz tyły!!!

Chryste panie! Żeby mieć takie ciało musiałabym przestać jeść na jakieś 3838282 lat, a potem drugie tyle ćwiczyć, ech pozytywne zazdro!

Fajna pupa, aż miło popatrzeć na coś naturalnego w tym oceanie sztucznych tyłków i Photoshopa.

Co ciekawe, w tym roku zdjęcie nagiej pupy Lary Gessler zebrało prawie same pozytywne komentarze. Zeszłoroczna fotka, na której córka Magdy Gessler pojawiła się bez skrawka ubrania, znacznie bardziej zniesmaczyła internautów. Wielu zarzucało aspirującej gwiazdce, że próbuje budować popularność na goliźnie. Radzili również, by takie widoki zachowała dla męża. 

 

RadioZET.pl/jw