Zamknij

Lara Gessler z nowym partnerem. Przyłapano ich w Sopocie

Maciej Friedrich
12.04.2019 13:44
Lara Gessler z nowym partnerem. Przyłapano ich w Sopocie
fot. Instagram:@lara_gessler

Lara Gessler, córka znanej z „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler, po nieudanym małżeństwie znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Fotoreporterzy przyłapali parę podczas romantycznego spaceru w Sopocie.

Magda Gessler jest mamą dwójki dzieci: syna Tadeusza i córki Lary. 30-latkę mogliśmy oglądać w ostatniej edycji show „Ameryka Express”. W listopadzie 2017 roku postanowiła również powiedzieć „tak” swojemu wybrankowi i wzięła ślub z Pawłem Ruczem. Niestety związek zakończył się po zaledwie 1,5 roku. W styczniu pojawiła się informacja, że Lara rozstała się z mężem. Powodem miały być dwa różne światy, w jakich funkcjonowali. Rucz rzekomo źle się czuł w świecie celebrytów. Córka restauratorki szybko jednak znalazła pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny.

Lara Gessler ma nowego chłopaka

Pierwsze informacje o tym, że Lara Gessler jest w nowym związku, pojawiły się na początku roku. Do sieci wyciekło nagranie z jednej z branżowych imprez, na której można było dostrzec córkę Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny. Choć para stara się ukrywać przed mediami, fotoreporterzy przyłapali zakochanych podczas wspólnego spaceru w Sopocie. Nie szczędzili sobie czułości, trzymali się za ręce, całowali i wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Nie wiadomo, kim jest nowy wybranek Lary. Jednak z informacji portalu Plotek wynika, że pracuje jako prawnik i nie jest w żaden sposób związany z show-biznesem.

RadioZET.pl/plotek.pl/MF