Zamknij

Lara Gessler z odkrytą piersią podczas śniadania w restauracji. "Najpiękniejszy widok"

21.06.2021 15:14
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Lara Gessler od ubiegłego roku cieszy się rolą mamy malutkiej Neny i często chwali się tym w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała zdjęcie z niemal odkrytą piersią podczas rodzinnego śniadania w restauracji, kiedy karmiła córeczkę. Internauci są oczarowani widokiem.

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku 2020 roku powitali na świecie swoją córeczkę, której dali oryginalne imię Nena. Córka Magdy Gessler swoją radością macierzyństwa bardzo chętnie dzieli się w sieci, gdzie regularnie umieszcza kadry, wykonane zwykle przez jej męża, ukazujące codzienne życie z córeczką. Niedawno rodzina gościła w Barcelonie, a na Instagramie Lary nie mogło zabraknąć zdjęć z tej wyprawy. Na jednej z fotek córka restauratorki pokazała rodzinny wypad do restauracji. Na zdjęciu widać celebrytkę z córeczką na rękach. Nena również je śniadanie - wprost z odsłoniętej piersi swojej mamy.

Zobacz także: Julia Wieniawa pozuje TOPLESS. Fani zniesmaczeni widokiem jej nagiego biustu [FOTO]

Lara Gessler z odsłoniętą piersią chwali się karmieniem dziecka

Temat publicznego karmienia piersią wśród wielu osób nadal budzi kontrowersje. Lara Gessler na najnowszym zdjęciu pokazuje, że absolutnie nie ma zamiaru tego unikać ani w żaden sposób się z tym kryć. Ujęcie Piotra Szeląga pokazuje "rodzinne śniadanie oczami taty". Pod takim postem można się było spodziewać prawdziwej burzy, tymczasem większość internautów zareagowała bardzo poztywnie - nawet osoby, które nie są do tematu publicznego karmienia piersią nastawione pozytywnie. Komentujący doceniają umiejętności Piotra Szeląga i to, jak subtelnie i delikatnie uchwycił tę chwilę.

"Nie lubię zdjęć karmiących Pań, ale to zdjęcie jest piękne! Delikatne i subtelne, naturalne. Piotr świetnie łapie obiektywem chwile", "Piękne, takie czyste, naturalne... Trudno ująć to słowami", "To zdjęcie jest tak piękne, że w życiu chyba nie widziałam takiej kwintesencji i magii karmienia piersią", "Najpiękniejsze zdjęcie "z karmienia" jakie widziałam" - piszą internauci.