Zamknij

Lara Gessler zdradziła, ile kosztowała jej suknia ślubna. Szokująco niska cena

20.10.2020 14:09
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler i jej ukochany Piotr Szeląg wzięli ślub. Córka Magdy Gessler niedawno opublikowała romantyczne zdjęcie upamiętniające uroczystość. Uwagę internautów zwróciła nietypowa suknia ślubna panny młodej. Okazuje się, że jej cena jest szokująco niska.

Lara Gessler i Piotr Szeląg powiedzieli sobie "tak". Wiadomość o ślubie córki Magdy Gessler i jej ukochanego zaskoczyła internautów. Jeszcze w 2019 roku mężczyzna twierdził, że nie chce brać tradycyjnego ślubu, a jest raczej zwolennikiem tzw. rzymskich małżeństw. Najwyraźniej jednak ich plany się zmieniły, w związku z czym zorganizowali skromną, kameralną uroczystość.

Lara Gessler opublikowała pamiątkowe zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym mężem. W tym "najważniejszym dniu życia" para młoda wyglądała dość oryginalnie. Piotr Szeląg postawił na kremowy sweter z golfem i jasne spodnie, zamiast klasycznego garnituru. Lara Gessler wybrała delikatną, kremową sukienkę z rękawkami przed łokieć i rozcięciem z prawej strony. Suknia panny młodej wzbudziła szczególne zainteresowanie fanów. Okazuje się, że jest naprawdę niedroga.

Zobacz także:  Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Zdradziła też, jaką babcią będzie Magda Gessler

Lara Gessler wzięła ślub. Ile kosztowała jej suknia ślubna?

Lara Gessler w rozmowie z "Party" zdradziła, ile kosztowała jej wyjątkowa sukienka. Okazuje się, że była szokująco tania. Choć na swój ślub większość kobiet wybiera białą suknię za kilka tysięcy złotych, kremowa kreacja Lary kosztowała zaledwie 259 złotych.

- Projektantka nawet nie wiedziała, że kupuję od niej suknię na ślub - zdradziła córka Magdy Gessler.

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka. Postanowili jednak pobrać się jeszcze przed jego narodzinami. Nie organizowali jednak dużej uroczystości dla całej rodziny.

- Na ostatniej prostej przed porodem zorganizowaliśmy pod Warszawą bardzo skromną uroczystość, tylko dla nas - mówi.

Co myślicie o tak taniej sukni ślubnej?