Zamknij

Lara Gessler zdradziła, ile przytyła w ciąży. Wiemy, co pomogło jej wrócić do formy

26.02.2021 16:18
Lara Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler odpowiedziała na pytanie internauty o swoją wagę w ciąży. Córka Magdy Gessler zdradziła, ile tak naprawdę przytyła i jak poradziła sobie z nadprogramowymi kilogramami po urodzeniu dziecka.

Lara Gessler w październiku 2020 roku została mamą. Restauratorka i jej mąż Piotr Szeląg powitali na świecie swoją pierwszą córkę, której dali na imię Nena. Lara Gessler początkowo ukrywała wiadomość o ciąży, jednak gdy już przekazała radosną nowinę, chętnie dzieliła się zdjęciami ciążowych krągłości. Internauci szczególnie zapamiętali jej nagą sesję na ulicach Warszawy. Gwiazda była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Ostatnio córka Magdy Gessler na swoim profilu w mediach społecznościowych zorganizowała sesję Q&A, czyli Questions & Answers - pytania i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał o to, ile Lara Gessler przytyła w trakcie ciąży. Ostatnio restauratorka pokazała, jak wyglądał jej brzuch trzy miesiące po porodzie. Świeżo upieczona mama szybko wróciło do dawnej formy, co zainteresowało jej fanów. Teraz postanowiła zdradzić, co pomogło jej osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Zobacz także:  Lara Gessler pokazała twarz córki. Fani zachwyceni: "Jaka podobna do babci" [FOTO]

Lara Gessler odpowiedziała na pytanie o wagę i odchudzanie

Lara Gessler odpowiedziała na Instagramie na pytanie dotyczące jej figury. Zdradziła, ile przytyła w trakcie ciąży. Przyznała też, że w powrocie do formy pomogło jej przede wszystkim karmienie piersią.

- 14 kg. Przy karmieniu piersią, biorąc pod uwagę, że jako młoda dziewczynka/dziewczyna dużo ćwiczyłam, to tak - wyznała córka Magdy Gessler.

Podobnym "sposobem" na odchudzanie jakiś czas temu dzieliła się Małgorzata Rozenek. O tym, jak ważna jest aktywność fizyczna zarówno w trakcie, jak i po ciąży od lat przekonuje Anna Lewandowska.

Podoba wam się figura Lary Gessler?