Zamknij

Lara Gessler zdradziła imię córki. Jest oryginalne i ma wyjątkowe znaczenie

02.11.2020 15:41
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Lara Gessler opublikowała na Instagramie nowe, rodzinne zdjęcie z mężem i córką. Choć wcześniej imię jej dziecka było tajemnicą, celebrytka w końcu postanowiła je zdradzić.

Lara Gessler kilka tygodni temu została mamą po raz pierwszy. Na świat przyszła córka celebrytki, jednocześnie pierwsza wnuczka Magdy Gessler. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie całej rodziny. Na Instagramie Lary regularnie pojawiały się nowe zdjęcia z okresu ciąży. Teraz szczęśliwa mama chwali się fotografiami noworodka. Internauci do tej pory nie wiedzieli jednak, jakie imię otrzymała córka Lary i Piotra Szeląga. Teraz celebrytka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości fanów.

- Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena. Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie - napisała Lara Gessler pod najnowszym zdjęciem.

Zobacz także: Alżbeta Lenska pokazała córkę. Wyglądają, jak dwie krople wody. "Pani klon" [FOTO]

Lara Gessler zdradziła imię córki. Co oznacza?

Lara Gessler zdradziła, że jej córka otrzymała imię Nena. Jeszcze w trakcie ciąży mówiła, że jej pociecha otrzyma "tradycyjne imię". Ostateczny wybór okazał się dla fanów Lary niemałym zaskoczeniem. Internauci zaczęli zastanawiać się, jakie jest znaczenie imienia Nena.

- Nena to zdrobnienie od Snezana, imienia z Jugosławii, po hiszpańsku znaczy mała dziewczynka.

- A moja córka Lena, która ma właśnie hiszpański online, mówi, że Nena to znaczy kochanie.

- Hej Lara, gratuluję wam bardzo szczerze! Piękna córka. Ale tego wyścigu na najoryginalniejsze imię to nie rozumiem - komentowali obserwatorzy Gessler.

Świeżo upieczona mama wyjaśniła, co dokładnie oznacza imię jej dziecka.

- Tak się pieszczotliwie mówi na małą dziewczynkę - wytłumaczyła w komentarzu.

Co myślicie?