Zamknij

Lara Gessler zdradziła szczegóły ślubu. Dlaczego nie było na nim Magdy Gessler?

19.10.2020 16:33
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler opowiedziała o sekretnym ślubie z Piotrem Szelągiem. Córka Magdy Gessler, która jest w zaawansowanej ciąży, zdradziła, ile kosztowała jej suknia ślubna. Wyjaśniła także, dlaczego na uroczystości zabrakło jej mamy. 

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Córka Magdy Gessler i warszawski prawnik zalegalizowali związek tuż przed narodzinami swojego pierwszego dziecka. O tym, że są już małżeństwem, fani dowiedzieli się za pośrednictwem Instagrama, gdy Lara opublikowała zdjęcia z uroczystości. 

Okazuje się, że jedyna córka szefowej "Kuchennych rewolucji" urządziła skromną uroczystość. Nie było ani wytwornej sukni, ani hucznego wesela. Nie pojawiło się nawet zbyt wielu gości. Nowożeńcom towarzyszył m.in. brat Lary, Tadeusz Müller. Co ciekawe, na ślubie zabrakło Magdy Gessler, wydawałoby się, najważniejszej osoby z otoczenia panny młodej. Dlaczego restauratorka nie wzięła udziału w tak ważnej uroczystości?

Magda Gessler otworzyła nowy lokal w Warszawie. Ceny szokują: "60 zł za litr pomidorowej"

Lara Gessler opowiedziała o ślubie z Piotrem Szelągiem 

Lara została mężatką po raz drugi. Ponad rok po rozwodzie z Pawłem Ruczem właścicielka cukierni "Słodki Słony" wyszła za adwokata Piotra Szeląga, z którym spodziewa się córki. O wydarzeniu poinformowała na Instagramie. Z wywiadu dowiadujemy się, że choć ceremonia odbyła się w tradycyjnej oprawie, wcale nie była wystawnym wydarzeniem.

- Na ostatniej prostej przed porodem zorganizowaliśmy pod Warszawą bardzo skromną uroczystość, tylko dla nas - zdradziła w rozmowie z "Party" Lara. 

Córka Magdy Gessler poszła do ślubu w skromnej sukience kosztującej 259 złotych. Projektantka nawet przypuszczała, że gwiazda kupuje kreację na zamążpójście. Niestety w tym ważnym dla Lary dniu nie mogła uczestniczyć Magda Gessler. Restauratorka nie pojawiła się na ślubie, ponieważ przebywała na zagranicznych wakacjach z ukochanym. Przesłała jednak całusy nowożeńcom. 

TAK… #laragessler i #piotrrszeląg. Kochani, szczęścia wam życzę z całego serca, mama – napisała na Instagramie.