Zamknij

Lara Gessler złożyła wyjątkowe życzenia Magdzie Gessler. "Prawie mama - prawie babci"

Patrycja Chudolińska
26.05.2020 18:52
Lara Gessler
fot. Instagram/@lara_gessler

Lara Gessler już niedługo zostanie mamą. Gwiazda regularnie dzieli się nowymi zdjęciami ciążowego brzuszka. Tym razem, z okazji Dnia Matki, opublikowała wyjątkową fotografię z Magdą Gessler.

Lara Gessler kilka tygodni temu zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda jest obecnie w trzecim trymestrze ciąży. W tym wyjątkowym czasie może liczyć przede wszystkim na wsparcie bliskich i rodziny, w tym ukochanego Piotra Szeląga, brata oraz mamy. Magda Gessler nie kryła swojej radości, gdy oficjalnie potwierdzono, że wkrótce zostanie babcią.

Teraz z okazji Dnia Matki 2020 Lara Gessler złożyła życzenia swojej mamie. 31-latka pokazała wyjątkowe zdjęcie - widać na nim prawdopodobnie moment, w którym Lara powiedziała o ciąży Magdzie Gessler. Przyszła babcia nie mogła ukryć wzruszenia, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Zobacz także: Lara Gessler w bikini. Córka Magdy Gessler pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [ZDJĘCIE]

Dzień Matki 2020: Lara Gessler złożyła życzenia Magdzie Gessler

- Moment, w którym Mama została Babcią, a córka Mamą. Pierwszy raz mamy to święto bardziej razem niż kiedykolwiek dotąd. Będę najszczęśliwsza, jeśli będę mogła przekazać mojemu dziecku, chociaż część zachłanności na poznawanie świata, ludzi i smaków, co dostałam od Ciebie. Kocham Cię bardzo. Prawie Mama - prawie Babci - napisała Lara Gessler w opisie.

Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo ciepłych, życzliwych komentarzy. Na życzenia odpowiedziała także sama Magda Gessler.

- I jak tu ze wzruszenia zachować świeżo zrobiony makijaż... Popłynął... - skomentowała restauratorka.

RadioZET.pl/PCh

Zweryfikowano

I jak ... tu ze wzruszenia zachować świeżo zrobiony makijaż naKR .... popynol...,