Zamknij

Laura Breszka topless. Gwiazda polskich seriali pokazała się nago w słusznej sprawie

25.08.2020 12:17
Laura Breszka
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Laura Breszka pokazała nagie zdjęcie spod prysznica. Gwiazda topless fotografią zwróciła uwagę na ważny problem, którym jest kryzys klimatyczny w Polsce. 32-letnia gwiazda włączyła się w akcję #BezLaniaWody.

Laura Breszka pokazała półnagie zdjęcie spod prysznica. Gwiazda takich seriali jak m.in. "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", czy "Komisarz Alex" nagą fotografią chciała zwrócić uwagę na ważny problem, którym jest kryzys klimatyczny w Polsce, włączając się w akcję #BezLaniaWody.

Laura Breszka udostępniła nagie zdjęcie w słusznej sprawie. W opisie wyjaśniła, że podczas kąpieli robi również pranie."Masz koszulkę do przeprania? Polecam EKOpranie" - zdradziła Laura Breszka.

Gwiazdy włączyły się do akcji #BezLaniaWody

Nie tylko 32-letnia aktorka zwróciła uwagę na kryzys klimatyczny. Do akcji #BezLaniaWody przyłączyło się również mnóstwo innych gwiazd, m.in. Anna Dereszowska, Izabela Trojanowska oraz Grażyna Wolszczak. Gwiazdy na różne sposoby apelują do swoich fanów, aby ci nie marnowali wody. Jedni zbierają deszczówkę, drudzy myją owoce w misce lub tą samą wodą podlewają kwiaty, tak jak Anna Dereszowska. Aktorka pokazała na swoim Instagramie, jak podlewa kwiaty wodą, którą wcześniej nalała dzieciom do ogrodowego basenu.

Z kolei Gosia Andrzejewicz zachęcała swoich fanów, aby myjąc zęby, nalewali wodę do kubka. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo wody. Z kolei Anna Powierza pokazała, jak podlewa rośliny deszczówką.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl