Zamknij

Laura Łącz spędzi święta samotnie. Gwiazda "Klanu" smutno o tegorocznej Wielkanocy

26.03.2021 11:35
Laura Łącz
fot. Mariusz Grzelak/ Reporter/ East News

Laura Łącz spędzi Wielkanoc samotnie. Gwiazda "Klanu" na łamach "Faktu" zdradziła, że tegoroczne święta będą dla niej trudne.

Laura Łącz w tym roku spędzi święta samotnie. Choć dom aktorki zawsze tętnił życiem, z czasem zaczęło się to zmieniać. Dodatkowo nie sprzyja też sytuacja związana z pandemią  koronawirusa.

Zobacz też:  Laura Łącz zdradziła wysokość swojej emerytury. Nie wystarcza jej na życie

 Laura Łącz spędzi święta samotnie. Gwiazda "Klanu" smutno o tegorocznej Wielkanocy

"Choć zawsze cieszą mnie wiosenne święta, to przykro mi, że nie mogę obchodzić ich tak jak kiedyś, gdy mój dom tętnił życiem" - powiedziała w rozmowie z "Faktem" aktorka.

Przez wiele lat gwiazda spędzała święta w towarzystwie najbliższych jej osób. Niestety, w ostatnich latach straciła ich. W 2001 roku pożegnała męża Krzysztofa. W kolejnych latach aktorka straciła mamę i ciocię. Odszedł też ukochany pies Atos.

"W ostatnich latach wszyscy moi najbliżsi członkowie rodziny odeszli. Zmarła moja mama, która była znaną aktorką, ciocia... Straciłam też ukochanego psa owczarka niemieckiego o imieniu Atos" - powiedziała Łącz w rozmowie z "Faktem". Gwiazda "Klanu" ma jednak nadzieję na to, że w święta uda się jej spotkać z synem i synową.

Laura Łącz to aktorka, która w swoim portfolio ma mnóstwo ról teatralnych i filmowych. Aktorka serialowym widzom znana jest z m.in. serialu  "Klan", w którym gra od 2002 roku.

xx

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET