Zamknij

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" odnaleziona. Co się działo z uczestniczką?

17.07.2020 12:01
Laura Wawrzynowicz z "Projekt lady"
fot. lnstagram:@laura_wawrzynowicz_oficial

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" nie dawała znaku życia od 26 czerwca. Uczestniczka show TVN została uznana za zaginioną, a jej życie mogłoby zagrożone - podano w oficjalnym komunikacie. Dzięki błyskawicznej reakcji internautów Laurę Wawrzynowicz udało się odnaleźć. 

Laura Warzynowicz wróciła do domu. Uczestniczka 4. edycji "Projekt Lady" przez ostatnie tygodnie nie dawała znaku życia. Rodzina podejrzewała, że dziewczynie może grozić niebezpieczeństwo. Informację o zaginięciu udostępniono w mediach społecznościowych. 16 lipca na Facebooku pojawiła się wiadomość, że Laura Wawrzynowicz została odnaleziona

Laura Wawrzynowicz była jedną z uczestniczek 4. edycji "Projekt Lady". Krnąbrna 20-latka nie zdążyła jednak zbyt wiele wynieść z nauk Małgorzaty Rozenek i mentorek, ponieważ odpadła z programu jako pierwsza. Mimo krótkiego pobytu zyskała sympatię widzów, co przełożyło się na jej popularność w sieci. Jakiś czas temu dziewczyna niepokojąco zamilkła. Według ustaleń 22 czerwca Laura zapłaciła kartą za zakupy na warszawskim Targówku i ślad po niej się zaginął.

Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury - podano w oficjalnym komunikacie. 

Projekt Lady: Laura Wawrzynowicz zaginęła. "Stan zdrowia i życia jest zagrożony"

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" odnaleziona 

W czwartek, 16 czerwca, na facebookowym profilu "Zaginieni przed laty" pojawił się wpis informujący o tym, że Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" odnalazła się. Internauci pomogli ustalić miejsc pobytu dziewczyny i przekazać dane jej mamie. 

Kochani! Kolejny raz udowodniliście, że moc internetu jest ogromna. Właśnie Rodzina dotarła do Laury, adres otrzymaliśmy właśnie od Was Kochani. W imieniu Rodziny bardzo dziękujemy i przekazujemy Wam ogromnie podziękowania, cytując mamę: "Informacje o jej miejscu pobytu dostałam dzięki waszym działaniom, za co bardzo dziękuję, bo błyskawicznie udało się zakończyć ten koszmar". Dziękujemy! - czytamy w komunikacie. 

Gdzie dokładnie przebywała Laura Wawrzynowicz i co się z nią działo - o tym bliscy 20-latki na razie nie informują. Miejmy nadzieję, że byłej podopiecznej Małgorzaty Rozenek nic złego się nie stało i wkrótce sama skontaktuje się z fanami na Instagramie. 

Posłuchaj podcastu