Zamknij

Projekt Lady: Laura Wawrzynowicz zaginęła. "Stan zdrowia i życia jest zagrożony"

16.07.2020 13:43
Laura Wawrzynowicz z Projektu Lady zaginęła
fot. screen:YouTube

Laura Wawrzynowicz, uczestniczka 4. edycji "Projektu Lady" zaginęła. W sieci pojawił się oficjalny komunikat dotyczący zaginięcia 20-latki. Dowiadujemy się z niego między innymi, że jej stan zdrowia i życia może być w niebezpieczeństwie.

Projekt Lady: Laura Wawrzynowicz zaginęła. Może być w niebezpieczeństwie

"Projekt Lady" to lubiane przez widzów reality show emitowane na antenie stacji TVN. Młode kobiety, często wywodzące się z trudnych środowisk lub z problemami starają się pod opieką trenerek oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan przekształcić w prawdziwe damy i odmienić swoje życie. Części z nich udało się przejść metamorfozę, wiele z nich nie było w stanie wykorzystać wiedzy nabytej w programie w życiu prywatnym.

Niezwykle smutna wiadomość pojawiła się w sieci 16 lipca. Jedna z uczestniczek 4. edycji "Projektu Lady", Laura Wawrzynowicz zaginęła. Informacja pojawiła się na profilu Zaginieni przed laty na Facebooku. Ostatni raz Laura kontaktowała się z rodziną 26 czerwca, od tamtej pory słuch o niej zaginął. Co gorsza, 20-latka może wymagać pomocy medycznej.

- Laura Wawrzynowicz pochodzi z Warszawy, dzielnica Targówek. W dniu 26.06.2020 był ostatni kontakt Laury z Rodziną, od tamtego czasu jej telefon milczy. Nie ma jej pod adresem zamieszkania. Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Według ustaleń Rodziny 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na Warszawskim Targówku. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionej proszony, jest o pilny kontakt z Policją pod numerami, 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Laura odnajdzie jak najszybciej cała i zdrowa. Apelujemy o pomoc do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w sprawie.

 Projekt Lady 4: Program był ustawiony? Internauci krytykują wyniki finału

Laura Wawrzynowicz zaginęła. Uczestniczka "Projektu Lady" poszukiwana

Laura Wawrzynowicz była jedną z uczestniczek 4. edycji "Projektu Lady". W pałacu w Rozalinie nie zagrzała miejsca zbyt długo, odpadła jako pierwsza. Mimo krótkiego pobytu zyskała sympatię wielu widzów, którzy zdążyli polubić krnąbrną dziewczynę o orientalnej urodzie.

- Uważa, że jest kobietą wielu talentów, a od zdobycia świata dzieli ją tylko własne lenistwo. „Projekt Lady” to dla niej szansa, by obudzić się z marazmu, skończyć z imprezami i rozpocząć szlifowanie jednego ze swoich talentów - oecniano ją na stronie "Projektu Lady".