Zamknij

Lea Michele urodziła. Gwiazda serialu "Glee" pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]

27.08.2020 10:35
Lea Michele
fot. AFP/EAST NEWS

Lea Michele urodziła. Gwiazda serialu "Glee", która kilka miesięcy temu ogłosiła ciążę, właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiemy, jakie imię otrzymał jej synek.

Lea Michele to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzycznego serialu "Glee". Aktorka wcieliła się w postać Rachel Berry. Rola ta przyniosła jej nominacje do Złotego Globu oraz Teen Choice Award. W 2011 roku gwiazda trafiła także do rankingu 100. najseksowniejszych kobiet świata według magazynu "Maxim". Zajęła 28. miejsce na liście. Mimo że emisja "Glee" została zakończona w 2015 roku, widzowie z uwagą śledzili losy aktorów serialu.

Kilka miesięcy temu fani dowiedzieli się, że Lea Michele jest w ciąży. Aktorka 28 kwietnia 2018 roku zaręczyła się z Zandy'm Reich'em – CEO marki odzieżowej AYR. Ślub pary odbył się 9 marca 2019 roku. Teraz ich rodzina się powiększyła. Na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazdy i jej męża. Choć maluch pojawił się na świecie 20 sierpnia, szczęśliwa mama dopiero teraz postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną.

Zobacz także: Lea Michele oskarżona o znęcanie się. Aktorka "Glee" ujawniła kulisy pracy na planie

Lea Michele urodziła. Aktorka "Glee" zdradziła imię dziecka

Lea Michele pokazała zdjęcie małej nóżki dziecka. 20 sierpnia 2020 na świat przyszedł chłopiec o imionach Ever Leo.

- Na zawsze wdzięczna za to prawdziwe błogosławieństwo - napisała aktorka w opisie pod uroczą fotografią.

Świeżo upieczona mama nie zdecydowała się pokazać twarzy noworodka. Z pewnością będzie starała się chronić prywatność swojego dziecka. W ostatnich miesiącach aktorka musiała mierzyć się z oskarżeniami o rasizm i prześladowanie współpracowników na planie serialu. W związku z nienawistnymi komentarzami zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod swoimi zdjęciami na Instagramie.