Zamknij

Lech Wałęsa pokazał zdjęcie ze Snoop Dogiem. "Niezłe z pana ziółko"

04.12.2020 17:21
Lech Wałęsa
fot. EAST NEWS

Lech Wałęsa jest politykiem znanym na całym świecie. Dzięki popularności także w USA miał okazję poznać wielu ludzi z różnych środowisk. Teraz były prezydent pochwalił się zdjęciem ze Snoop Dogiem, czym wywołał spore poruszenie, ale i rozbawienie wśród internautów.

Lech Wałęsa imprezował ze Snoop Doggiem? Takie zdjęcie opublikował w sieci sam były prezydent. Polityk "Solidarności" pochwalił się na Facebooku fotką, opatrzoną jednoznacznym komentarzem: "Wspomnienie, bywało...". Internauci z rozbawieniem zareagowali na posta i dali temu wyraz w swoich komentarzach.

Zobacz także: Wałęsa podał datę swojej śmierci. „Jak będę dłużej żył, nie będę zadowolony”

Lech Wałęsa i Snoop Dogg imprezowali razem?

Na czarno-białym zdjęciu widać byłego prezydenta z papierosem w ustach, a obok amerykańskiego rapera. Wygląda to tak, jakby Wałęsa podsuwał Snoopowi zapalniczkę. Internauci od razu pospieszyli z komentarzami.

"Niezłe z Pana ziółko Panie prezydencie", "Może jakiś featuring ze Snoopem?", "Pamiętny dzień, sporo towaru nam wtedy zeszło", "Po tym locie Calvin zajął się rapem i przyjął pseudonim Snoop Dogg","I ja mu wtedy mówię.... Snoop nagraj album i nazwij "Doggystyle" - komentarzy w podobnym tonie jest bardzo wiele.

W rzeczywistości zdjęcie to jest fotomontażem. Oryginalna fotografia wykonana została podczas podróży Wałęsy, jeszcze na pokładzie samolotu. Choć nie udało nam się dotrzeć do pierwotnego ujęcia, to jednak widzimy je w szerszym kadrze w innym, starszym poście byłego prezydenta. W 2018 napisał, że przeglądając stare zdjęcia, "z przykrością powiadamia, że nigdy jeszcze nie spotkał się ze Snoop Doggiem". Komentarz pojawił się przy poście, który prezydent udostępnił od innej osoby.

RadioZET.pl/AS