Zamknij

Leighton Meester urodziła. Gwiazda "Plotkary" po raz drugi została mamą

15.09.2020 10:14
Leighton Meester urodziła. Gwiazda "Plotkary" po raz drugi została mamą
fot. face/FaceToFace/REPORTER

Leighton Meester urodziła. Gwiazda "Plotkary" i jej ukochany, Adam Brody po raz drugi zostali rodzicami. Informację potwierdził dumny tato, który radosną nowiną podzielił się w komediowym talk-show na kanale Hold The Phone Comedy.

Leighton Meester po raz drugi została mamą. Gwiazda "Plotkary" i jej mąż Adam Brody ponownie przywitali na świecie dziecko, tym razem wyczekanego synka. Radosną nowiną podzielił się z fanami świeżo upieczony ojciec - Adam Brody.

Zrobił to za pośrednictwem komediowego talk-show na kanale Hold The Phone Comedy - "The Fun Time Boys Game Night Spectacular". Aktor zdradził w programie, że jego rodzina powiększyła się. "Odkąd ostatnio grałem, doczekałem się nowego dziecka" - wyjaśnił gwiazdor serialu "Życie na fali". Zdradził też płeć dziecka.

Leighton Meester urodziła. Gwiazda "Plotkary" po raz drugi została mamą

 Leighton i Adam są razem siedem lat. Ślub wzięli w lutym 2014 roku, natomiast niedługo później przywitali na świecie córeczkę Arlo Dat.

Leighton Maester to gwiazda, która zyskała sławę dzięki serialowi "Plotkara". Od tego czasu na szklanym ekranie zagościła w produkcjach takich jak m.in. "Współlokatorka", "Monte Carlo" oraz "Spadaj, tato". W 2014 roku wydała debiutancki album zatytułowany "Heartstrings"  który dotarł do 129 miejsca zestawienia listy sprzedaży magazynu "Bilboard" i zadebiutował na 1 miejscu zestawienia "Top Heatseekers".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl