Zamknij

Lena Dunham wyszła za mąż. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po kilku miesiącach związku

27.09.2021 10:09
Lena Dunham
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Lena Dunham wyszła za mąż. 35-letnia aktorka powiedziała "tak" muzykowi Luisowi Ferberowi zaledwie po kilku miesiącach znajomości.

Lena Dunham i Luis Ferberg powiedzieli sobie "tak". Aktorka poślubiła swojego ukochanego po zaledwie kilku miesiącach znajomości. O radosnej nowinie doniósł portal People. Gwiazda co prawda nie podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych, jednak w miniony weekend udostępniła na Instagramie piosenkę The Zombies o tytule "This Will Be Our Year" ("To będzie nasz rok").

Zobacz też:  Lena Dunham jest nieuleczalnie chora. Znana aktorka zdradziła, że bardzo cierpi

Lena Dunham wyszła za mąż. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po kilku miesiącach związku

Warto dodać, że Lena i jej ukochany spotykają się ze sobą zaledwie od kilku miesięcy, więc decyzja o ślubie była wyjątkowo szybka. O związku z muzykiem gwiazda informowała w kwietniu tego roku w wywiadzie dla "New York Timesa".

"Spotykamy się od kilku miesięcy. Czuję się naprawdę szczęśliwa" - powiedziała aktorka, nazywając swojego partnera "najwspanialszą osobą, jaką poznała". Później coraz częściej pokazywali się wspólnie, goszcząc m.in. na jednym z pokazów podczas festiwalu Sundance w Londynie.

Zanim gwiazda serialu "Dziewczyny" poznała tego jedynego, przez pięć lat spotykała się m.in. z muzykiem i producentem Jackiem Antonoffem. W 2018 roku para rozstała się po ponad pięciu latach związku.