Zamknij

Lenka Klimentova pokazała cellulit. „Walczę z tym jak każda kobieta”

Patrycja Chudolińska
11.12.2019 11:40
Lenka Klimentova
fot. Instagram/lenkakliment

Lenka Klimentova może pochwalić się szczupłą, wysportowaną figurą. Okazuje się jednak, że nawet jej ciało bez retuszu nie zawsze jest „idealne”. Gwiazda pokazała cellulit.

Lenka Klimentova w bikini

Lenka Klimentova jest jedną z najpopularniejszych tancerek w Polsce. Dzięki treningom jej ciało jest smukłe i wysportowane. Celebrytka często publikuje zdjęcia w bikini i bardzo obcisłych kreacjach, które podkreślają jej figurę.

Ostatnio Lenka i jej mąż Jan Kliment spędzili wspólne wakacje na Florydzie. Była to kolejna okazja do publikowania gorących zdjęć z plaży. Jedno ze zdjęć tancerki różni się jednak od pozostałych. 30-latka zdecydowała się pokazać cellulit na pupie i nogach. Dodała również bardzo wymowny opis dotyczący samoakceptacji.

Lenka Klimentova pokazała cellulit

Lenka Klimentova zwróciła uwagę na to, że temat cellulitu jest dosyć często poruszany przez kobiety. Wiele osób jednak nie wierzy, że ona, jako tancerka, może zmagać się z tym problemem.

Hmm... co chwilę spotykam się na zajęciach czy na pokazach tańca z osobami, które mówią, że jestem szczupła, że mam super ciało i jak zacznę tylko temat cellulitu, to oczywiście według nich ja go nie mogę mieć, bo jak? Przecież tyle trenuje, zdrowo się odżywiam i jestem szczupła – przyznaje.

W dalszej części opisu Lenka podkreśla, że zamieszczone zdjęcie jest bez żadnych poprawek, filtrów i retuszy. Fotografia została zrobiona specjalnie po to, żeby pokazać innym, że celebrytka „walczy jak każda kobieta”.

Nie będę się za to wstydzić, chociaż nie ukrywam, że mnie też denerwuje i mi przeszkadza [...] Modelki, aktorki, piosenkarki, ikony, na których się wzorujemy też mają cellulit, ale często go ukrywają. Każdy z nas ma jakieś swoje kompleksy, ale nie każdy je pokazuje. Takie czasy – zakończyła Klimentova.

Co myślicie o publikowaniu tego typu zdjęć?

RadioZET.pl/PCh