Zamknij

Leonardo Di Caprio zostanie ojcem? Media przekazały radosną nowinę

Maciej Friedrich
17.04.2020 12:22
Leonardo Di Caprio zostanie ojcem? Media przekazały radosną nowinę
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone skrzętnie ukrywają informacje o swoim związku. Tymczasem jeden z zagranicznych magazynów poinformował, że ukochana aktora spodziewa się dziecka. Czy hollywoodzki gwiazdor zostanie ojcem?

Leonardo DiCaprio to gwiazdor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najbardziej utalentowanych aktorów świata ma na swoim koncie ogromną ilość doskonałych aktorskich kreacji, między innymi w hitowym "Titanicu" i "Zjawie", za rolę w której otrzymał statuetkę Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Znany jest także z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska. Wspiera wiele organizacji, a jego własna przekazała ponad 3 miliony dolarów na rzecz ratowania tygrysów w Nepalu.

DiCaprio znany jest ze związków z wieloma gwiazdami, spotykał się między innymi z modelką Toni Garrn i Rihanną. Obecnie aktor jest w szczęśliwym związku z argentyńską aktorką Camilą Morrone. Para z całych sił broni swojej prywatności, jednak media robią wszystko, by zdobyć jak najwięcej informacji o związku gwiazd.

"Titanic": Leonardo DiCaprio zainspirowała historia Polaka. Na kim się wzorował?

Leonardo DiCaprio zostanie ojcem? Camila Morrone ma być w ciąży

Szczególnym zainteresowaniem Leo i Camilę obdarzył magazyn "New Weekly". Przypomnijmy, że to właśnie tam po raz pierwszy pojawiła się informacja o sekretnym ślubie aktorskiej pary, na którym świadkiem miał być Brad Pitt. Sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Być może odniosą się do nowych rewelacji magazynu.

Jak informuje "New Weekly" Leonardo DiCaprio ma zostać ojcem. Camila Morrone już podczas gali MACMA Art+ Film miała być w ciąży.

- Ona tego nie potwierdza, ale jest w ciąży. Camila zaczęła nosić luźne ubrania i wygląda promiennie - czytamy.

Według tabloidu Leonardo ma być zszokowany informacją, że zostanie ojcem.

- Leo został wychowany przez matkę. Nawet gdyby dziecko było wypadkiem, ostatnią rzeczą, jakiej by chciał, byłoby zostawienie go - zdradza informator magazynu.

Czas pokaże, czy gwiazdor zdecyduje się na skomentowanie medialnych rewelacji.

Antoni Królikowski polskim DiCaprio? Patryk Vega zaszokował

Zagłosuj

Myślisz, że Camila rzeczywiście jest w ciąży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF