Zamknij

Sobowtór Pazury miał wylew. Zareagował aktor

Redakcja
30.11.2017 09:14
Sobowtór Pazury miał wylew. Zareagował aktor
fot. Instagram

Leszek Blautenberg jest byłym zawodnikiem CWKS Legia Warszawa. 53-latek był także sędzią, działaczem oraz trenerem zapasów i sumo w jednym ze stołecznych klubów. Szeroka publiczności zna go jako sobowtór Cezarego Pazury. Ostatnio w życiu Blautenberga wydarzyła się tragedia.

Jak podaje Fakt24, aktor wsparł finansowo zbiórkę na rzecz Blautenberga, który przed kilkoma tygodniami przeszedł groźny wylew.

Pod koniec października Blautenberg w trakcie prowadzenia pojazdem doznał wylewu krwi do mózgu. Niestety przez wiele godzin nikt nie zainteresował się nieprzytomnym człowiekiem opartym o fotel na siedzeniu kierowcy samochodu.

Mężczyzna trafił do szpital na na oddział intensywnej terapii, a jego życie było zagrożone. Teraz rodzina, przyjaciele i bliscy zbierają pieniądze, które są niezbędne, by przeprowadzić rehabilitację.

Co ciekawe, kilka lat temu Pazura pozwał swojego sobowtóra do sądu. Chodziło o jego udział w reklamie, z której wcześniej gwiazdor „Trzynastego posterunku zrezygnował". Aktor jednak nie wygrał sprawy.

RadioZET.pl/SI/Fakt24.pl