Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sobowtór Pazury miał wylew. Zareagował aktor

30.11.2017 09:14

Leszek Blautenberg jest byłym zawodnikiem CWKS Legia Warszawa. 53-latek był także sędzią, działaczem oraz trenerem zapasów i sumo w jednym ze stołecznych klubów. Szeroka publiczności zna go jako sobowtór Cezarego Pazury. Ostatnio w życiu Blautenberga wydarzyła się tragedia.

Sobowtór Pazury miał wylew. Zareagował aktor fot. Instagram

Jak podaje Fakt24, aktor wsparł finansowo zbiórkę na rzecz Blautenberga, który przed kilkoma tygodniami przeszedł groźny wylew.

Pod koniec października Blautenberg w trakcie prowadzenia pojazdem doznał wylewu krwi do mózgu. Niestety przez wiele godzin nikt nie zainteresował się nieprzytomnym człowiekiem opartym o fotel na siedzeniu kierowcy samochodu.

Mężczyzna trafił do szpital na na oddział intensywnej terapii, a jego życie było zagrożone. Teraz rodzina, przyjaciele i bliscy zbierają pieniądze, które są niezbędne, by przeprowadzić rehabilitację.

Co ciekawe, kilka lat temu Pazura pozwał swojego sobowtóra do sądu. Chodziło o jego udział w reklamie, z której wcześniej gwiazdor „Trzynastego posterunku zrezygnował". Aktor jednak nie wygrał sprawy.

RadioZET.pl/SI/Fakt24.pl

Oceń