Zamknij

Leszek Miller influencerem? "Mój dziadek na Instagramie. Padłam" - komentuje Monika Miller

03.11.2020 22:41
Leszek Miller
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Leszek Miller, idąc z duchem czasu, postanowił założyć konto na Instagramie. Były premier szybko zdobywa nowych obserwujących. Jego obecność na portalu skomentowała już wnuczka Monika, dobrze znana użytkownikom Instagrama.

Leszek Miller postanowił założyć konto na Instagramie. Były premier nie ma raczej zakusów na bycie influencerem, choć obserwatorów coraz szybciej mu przybywa. Jego nowe konto "zareklamowała" u siebie jego kontrowersyjna wnuczka - Monika Miller. Zapraszając internautówdo odwiedzenia profilu dziadka napisała, że kiedy dowiedziała się, że utworzył konto w popularnym serwisie, "padła".

Zobacz także: Wnuczka Millera jest biseksualna? Jest komentarz byłego premiera!

Leszek Miller założył konto na Instagramie

Nie jest niczym dziwnym, że polityk pojawia się w popularnym serwisie social mediowym. Nikt chyba nie zakłada, że były premier chce korzystać z popularności dla reklamowania różnych produktów i usług, bo na byciu influencerem raczej mu nie zależy (choć po jego krótkim udziale w "Tańcu z Gwiazdami" niektórzy mogą sądzić, że Leszek Miller lubi światło reflektorów).

Jak widać, były premier na swoim instagramowym koncie porusza do tej pory tematy typowo polityczne. W pierwszym poście wsparł protesty kobiet, w kolejnych nie szczędzi słów krytyki swoim politycznym oponentom. Do tej pory opublikował zaledwie kilka postów i zdobył 151 obserwatorów, którzy cieszą się, że Miller pojawił się na Instagramie.

"Panie Premierze, dobrze Pana widzieć! Witamy na IG!" - głosi jeden z komentarzy.

Instagram nie jest jedynym portalem social mediowym, na którym obecny jest Leszek Miller. Jest on aktywny także na Facebooku i Twitterze.

RadioZET.pl/AS