Zamknij

Leszek Stanek przekazał smutną wiadomość. Jego ukochany pies zginął w wypadku

Patrycja Chudolińska
06.02.2020 19:05
Leszek Stanek
fot. Instagram/@leszek_stanek

Leszek Stanek podzielił się bardzo smutną wiadomością. Ten rok nie rozpoczął się dla niego dobrze. Jeszcze w styczniu gwiazdor trafił do szpitala. Teraz poinformował fanów o stracie ukochanego pupila.

Leszek Stanek stracił psiego przyjaciela

Leszek Stanek przeżywa trudny początek roku. W styczniu aktor, wokalista i tancerz podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitala. Nie zdradził, co mu dolegało, jednak przyznał, że problemy zdrowotne zmieniły jego sposób postrzegania rzeczywistości.

- Jestem wkurzony i owszem, że teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, że opóźnią się moje projekty zawodowe, a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony, że straciłem na wadze i że nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczęśliwy, że mogę w końcu napić się wody. Tak, kochani, NAPIĆ SIĘ WODY. Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu… Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać - dodał w opisie pod zdjęciem.

Okazuje się, że teraz gwiazdor musi zmierzyć się z kolejną tragedią w życiu. Aktor poinformował swoich obserwatorów na Instagramie o stracie bliskiego przyjaciela - psa Vadera.

Leszek Stanek przekazał bardzo smutną wiadomość

Leszek Stanek pięć lat temu zaadoptował psa ze schroniska. Fani celebryty, podobnie jak on sam, od razu pokochali Vadera. Zwierzak miał nawet własny profil w mediach społecznościowych, który śledziło aż 10 tys. osób. Niestety, teraz aktor podzielił się trudną wiadomością o stracie przyjaciela.

- 05.01 leżałem na stole operacyjnym i moje życie było zagrożone. Dzisiaj, dokładnie miesiąc po tych wydarzeniach, 05.02.2020 okazał się dniem, w którym los zechciał, abym pożegnał się z Vaderkiem... Ludzie, którzy nie mieli nigdy serca dla zwierząt, nie zrozumieją bólu, jaki towarzyszy mi po stracie największego przyjaciela, jakim był ten mały słodziak. Vaderek, jak zazwyczaj, pojechał w odwiedziny do naszej najbliższej rodziny, gdzie lubił spędzać czas z najbliższymi oraz całą gromadą zwierzaków, w tym i naszych pięknych koni (...) Niefortunny wypadek sprawił, że bawiąc się w zagrodzie koni, doszło do tragedii i nie było szans na ratunek. Pewne jest, że Vaderek teraz jest psim aniołkiem. Pisałem kiedyś, że życie to chwile, z których powinniśmy czerpać jak najwięcej. Vader dał mi wiele pięknych chwil. Jedno czego jestem pewien to to, że przez te ponad pięć lat odmienił on moje życie na lepsze - napisał poruszony Leszek Stanek.

Jego fani są zrozpaczeni po tej stracie. Wsparcie celebrycie okazują także jego znajomi z branży, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan, Olga Frycz, Joanna Opozda, Michał Piróg i Dominika Gwit.

- Bidulek, i Ty, i on. Wszyscy będą za nim tęsknić. Trzymaj się Leniu - skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Biedny, kochany Ty... Vaderek jest już w niebie, a Tobie z całego serca współczuje straty najwierniejszego Psyjaciela - dodała Olga Frycz.

- Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci współczuje, łzy napłynęły mi do oczu. Trzymaj się Leniu, Vaderek patrzy teraz na Ciebie z góry i będzie Twoim aniołem stróżem. Był cudownym psiakiem i dzięki Tobie miał wspaniałe życie - napisała Joanna Opozda.

My również współczujemy straty przyjaciela.

RadioZET.pl/PCh