Zamknij

Leszek Stanek trafił do szpitala. Aktor opublikował poruszający wpis

Patrycja Chudolińska
07.01.2020 13:49
Leszek Stanek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Leszek Stanek trafił do szpitala. Polski aktor i wokalista opublikował zdjęcie po operacji. Przy okazji przekazał swoim fanom ważną wiadomość.

Leszek Stanek w szpitalu

Leszek Stanek zdecydował się na krótką przerwę w pracy, by zadbać o swoje zdrowie. Celebryta najpewniej przeszedł operację, a wiadomość o pobycie w szpitalu przekazał fanom przez swój profil na Instagramie.

- Zastanawiałem się, czy wstawiać taki post, ale przecież to również ważny moment w moim życiu, a takimi staram się z Wami dzielić. Nie chodzi tutaj o współczucie, ani o dni bólu i cierpienia, które skończyły się na stole operacyjnym ani też o przyczyny (wiec nie pytajcie o nie, proszę, bo to nie istotne). Chodzi o sytuacje, które uświadomiły mi, że warto cieszyć się każdym dniem - napisał pod zdjęciem w mediach społecznościowych.

Aktor wyraźnie czuje się już lepiej. Nagły pobyt w szpitalu zmusił go do wyjątkowych przemyśleń.

Gwiazdor TVN pokazał zdjęcie ze szpitala

Leszek Stanek przy okazji pobytu w szpitalu zdradził, co jego zdaniem jest najważniejsze w życiu.

Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia, to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej, a inne mniej istotne. Jestem wkurzony i owszem, że teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, że opóźnią się moje projekty zawodowe, a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony, że straciłem na wadze i ze nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczęśliwy, że mogę w końcu napić się wody. Tak kochani, NAPIĆ SIĘ WODY. Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu.... Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać. Taka sytuacja - zakończył swój wpis gwiazdor programów TVN.

Fani zgadzają się z przemyśleniami celebryty.

- Każdy z nas ma dwa życia, to drugie zaczyna się w momencie, gdy zdajemy sobie sprawę, że mamy tylko jedno... Zdrowia!

- Święta prawda! W rodzinie też zaczął się nam rok od szpitala, więc dobrze rozumiem i jest mi przykro. Życzę duuużooo zdrowia, bo bez niego ciężko nam cieszyć się życiem prywatnym i zawodowym.

- Bardzo ważne przesłanie, dziękuję za to. Życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia - komentują obserwatorzy aktora.

Życzymy Leszkowi Stankowi szybkiego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/PCh