Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lewandowscy na kolacji z gwiazdą Hollywood! Robert ma z nią wiele wspólnego

09.10.2017 13:37

Anna i Robert Lewandowscy gościli niedawno w Weronie, na wydarzeniu promującym markę rajstop, której twarzą jest Julia Roberts. Okazuje się, że przypadkowe spotkanie z aktorką ma szansę zamienić się w trwałą znajomość.

Lewandowscy Julia Roberts fot. ons.pl

Po oficjalnej części wydarzenia wszyscy goście zaproszeni zostali na uroczysty bankiet. Przyjęcie to stało się dla Lewandowskich okazją do spotkania z Julią Roberts. Polska para chciała zrobić sobie z gwiazdą zdjęcie, jednak okazało się, że ta zaprosiła ich na kolację do swojego apartamentu.

"Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe, którą zawsze podziwiali na kinowym ekranie. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością" - czytamy w tygodniku "Na żywo".

Jak informuje magazyn, hollywoodzka gwiazda przyznała, że jej synowie - 13-letni Phinnaeus i 9-letni Henry - są zafascynowani Robertem Lewandowskim i bardzo mu kibicują. Dodała też, że ona i Robert maja wiele wspólnego: w końcu Robert i Roberts brzmi niemal jednakowo.

Podobno Lewandowscy wymienili się z Julią Roberts numerami telefonów. Czyżby początek miłej znajomości?

RadioZET.pl/SA

Oceń