Zamknij

Lewandowscy pokazali urocze zdjęcia ze świąt. Anna w pokaźnej ciąży i roześmiana Klara [FOTO]

Judyta Wanicka
27.12.2019 10:55
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia ze świąt. Na jednym z nich Lewandowscy pozują z uśmiechniętą Klarą przy choince. U Anny, która jest w piątym miesiącu ciąży, widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Para pokazała również twarz Klary. 

Anna i Robert Lewandowscy spędzili Boże Narodzenie w domu, w gronie najbliższych. Były to pierwsze święta, podczas których radośnie celebrowali powiększenie rodziny. Anna Lewandowska jest w piątym miesiącu ciąży i już wiosną urodzi drugie dziecko. Lewandowscy zarezerwowali sobie czas świat tylko dla siebie, mimo to nie zapomnieli o fanach i swoich "obowiązkach" na Instagramie. Na profilu Anny pojawiły się zdjęcia i relacje, na których można było zobaczyć choinkę, udekorowane wnętrza oraz ciężarną Anną pozującą w świątecznych stylizacjach. 

Święta u Lewandowskich. Anna opublikowała rodzinne zdjęcie

Anna i Robert Lewandowscy tradycyjnie złożyli fanom życzenia świąteczne i załączyli rodzinną fotografię przy choince. Na zdjęciu Anna czule objęła sporej wielkości brzuszek. Z kolei Robert trzyma na rękach wystrojoną Klarę, która - jak widać na odsłoniętym fragmencie twarzy - uroczo się uśmiecha.

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami.
Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość. Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt - napisali pod zdjęciem. 

Anna Lewandowska zaprezentowała się podczas świąt w ciemnym komplecie w gwiazdy od Łukasza Jemioła. Stylizacja, choć szeroka, nie zdołała w pełni ukryć zaokrąglonego brzuszka trenerki. 

anna lewandowska w ciazy
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska skorzysta z okazji i poprosiła fanów, by zagłosowali na Roberta w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku. W tle można podziwiać świąteczny wystrój domu Lewandowskich, m.in. przepięknie udekorowane choinki.

 

RadioZET.pl/jw