Zamknij

Lewandowscy rozczulili fanów nowym zdjęciem. Tak spędzają kwarantannę w domu [FOTO]

Judyta Wanicka
17.03.2020 14:17
Anna, Robert i Klara Lewandowscy
fot. Instagram:@_rl9

Anna i Robert Lewandowscy zamieścili urocze zdjęcie z Klarą. Na zdjęciu widać twarz Klary oraz wielki brzuszek Anny, które jest już w ósmym miesiącu ciąży. 

Rodzina Lewandowskich od kilku dni chroni się w domu przed epidemią koronawirusa. Anna szczególnie musi na siebie uważać, ponieważ jest w 8. miesiącu ciąży. W czwartek Robert zaapelował do fanów o pozostanie w domach. Sam w czasie pandemii trenuje w domowym zaciszu i wraca do pełni sprawności po kontuzji nogi. Ostatnio pochwalił się, jak ćwiczy razem z Klarą w prywatnej siłowni. 

Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary w całej okazałości. Dziewczynka jest urocza [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcie z Klarą i Robertem

Rodzinne zdjęcie Lewandowskich podgrzało atmosferę na profilu Anny. Fanki są zachwycone tym, jak sportsmeni i ich trzyletnia córeczka potrafią organizować sobie domową rozrywkę. Widać, że wszystkim dopisują humory i nawet Anna, które jest w zaawansowanej ciąży, nie traci werwy. 

Piękna, motywującą rodzinka. 

Ale wasza dziewuszka już duża!

Taka rodzina to skarb. Fantastycznie się na was patrzy - piszą wzruszone fanki. 

Anna Lewandowska również nie próżnuje. Regularnie odbywa treningi oraz publikuje posty na temat wzmacniania odporności. W ćwiczeniach towarzyszy jej Klara, dla któej - jak widać - skakanie po macie to niebywała frajda. 

Anna Lewandowska boi się koronawirusa? "Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce…"

Zagłosuj

Siedzisz w domu podczas epidemii koronawirusa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw