Zamknij

Lewandowscy tańczą na TikToku. Ich pierwszy filmik jest już hitem sieci [WIDEO]

Judyta Wanicka
23.03.2020 12:56
Anna i Robert Lewandowscy
fot. YouTube

Anna Lewandowska założyła profil na TikToku i nagrała wideo z Robertem. Najsłynniejsza polska para sportsmenów wykonała razem krótki taniec. Wideo zebrało rekordową liczbę wyświetleń. 

Anna i Robert Lewandowscy od ponad tygodnia chronią się w domu przed koronawirusem. Życie domowe relacjonują w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, że mimo przerwy w obowiązkach zawodowych wcale nie próżnują. Anna pochwaliła się ostatnio treningami w domowej siłowni, w których bierze udział trzyletnia Klara. W ubiegły piątek trenerka podbiła internet tanecznym wideo, do którego wciągnęła Roberta. Taniec Lewandowskich na TokToku w mgnieniu oka stał się hitem internetu. 

Anna i Robert Lewandowscy nagrali wideo na TikToka

Anna Lewandowska niedawno założyła profil na Tik Toku, popularnej aplikacji do tworzenia i udostępnianie krótkich materiałów wideo. Konto trenerki istnieje od 18 marca, a już obserwuje je prawie 100 tys. użytkowników. Gwiazda dobrze wie, jak przyciągnąć do siebie rzesze młodych fanów. Specjalnie dla nich nagrała zabawne wideo, w którym tańczy razem z Robertem do hiphopowego kawałka.

Krótki układ taneczny w wykonaniu Lewandowskich doczekał się olbrzymiej ilości wyświetleń i komentarzy. To moja ulubiona para na TikToku - pisali użytkownicy. Była to także jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak w tańcu radzi sobie Robert Lewandowski. Okazuje się, że kapitan polskiej reprezentacji rusza się do muzyki również świetnie jak na boisku!

anna lewandowska tik tok
fot. Anna Lewandowska/TikTok
Zagłosuj

Lubisz Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw