Zamknij

Lewandowscy w komplecie. Pierwsze zdjęcie Roberta z Anią i córkami podbiło Instagram [FOTO]

Judyta Wanicka
20.05.2020 10:50
Anna i Robert Lewandowscy na zdjęciu z córkami, Klarą i Laurą
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie z Klarą i Laurą. "Moje dziewczyny" - napisał z dumą kapitan polskiej reprezentacji. Rodzinne zdjęcie Lewandowskich podbiło serca fanów i zebrało rekordową liczbę polubień.

Anna i Robert Lewandowscy pozują do zdjęcia z córkami Klarą i Laurą. Takiego widoku jeszcze nie było! Rodzina Lewandowskich pierwszy raz pokazała się wspólnie na Instagramie. Fani są zgodni, że nowa fotografia jest jedną z najsłodszych, jakie do tej pory pojawiły się na profilach Anny i Roberta po narodzinach Laury. 

Internauci mieli już okazję zobaczyć zdjęcia drugiego dziecka Lewandowskich zaraz po porodzie oraz w uroczej sesji z Klarą. Laura przyszła na świat 6 maja. Jeszcze tego samego dnia Robert pochwalił się córką na Instagramie, zdradzając przy okazji jej imię. Mama Anny, Maria Stachurska, zdradziła, że poród Laury odbył się szybko i bez komplikacji. Dziewczynka przyszła na świat o 9:05, zdrowa i silna. Anna Lewandowska zdążyła już dojść do siebie, a nawet pokazać się fanom na Instagramie.

Anna Lewandowska pochwaliła się figurą po porodzie."Nogi jak sarenka" [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy z córkami na wspólnym zdjęciu

Dwa tygodnie po narodzinach Laury Anna i Robert Lewandowscy zamieścili pierwsze zdjęcie z rodzinnej sesji. Widać na nim uradowanego Roberta dostającego buziaki od Klary i żony, która trzyma na rękach malutką Laurę.

My trzy i on - podpisała zdjęcie trenerka. 

Moje dziewczyny - dodał dumny Robert. 

Rodzinna fotografia Lewandowskich rozczuliła fanów pary. Zarówno na Instagramie Annie, jak i u Roberta pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. W sumie fotki zebrały olbrzymią liczbę polubień. Tylko na profilu Roberta w ciągu 13 godzin zebrało się ponad 650 tys. lajków. 

Potrójne szczęście. Robert Ty farciarzu!

To zdjęcie tętni miłością i szczęściem. 

Jesteście wspaniałą rodziną. Miłość widać od razu. Niech się Wam szczęści! - piszę zachwyceni fani. 

Zagłosuj

Lubisz Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw