Zamknij

Lewandowscy z Klarą cieszą się z wypoczynku. Ich córeczka już bardzo podrosła

Redakcja
23.07.2018 13:31
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Ania i Robert Lewandowscy po nieudanym występie Roberta na mundialu mieli sporo stresu. Ich osobiste marki nieco podupadły, co musiało wywołać niemały stres dla sportowej pary. Nic dziwnego, że po raz kolejny udali się na wypoczynek, by naładować baterie.

Tym razem padło na Grecję. Lewandowscy udali się tam oczywiście wraz z córeczką Klarą. Jak pokazują zdjęcia w sieci, bawią się świetnie. Co najważniejsze, mogą pobyć razem z dala od nieprzyjemnych wciąż komentarzy. „Spokój, bycie razem. Jesteśmy” – napisała Ania. Fani od razu zauważyli, że trochę spokoju dobrze Lewandowskim służy, a mała Klara... wcale nie jest już taka mała!

Warto dodać, że od niedawna coraz głośniej robi się o możliwym powtórnym zajściu Ani Lewandowskiej w ciążę. Wszystko przez wywiad, którego udzielił Robert. W rozmowie z Filipem Chajzerem dla TVN Lewandowski został przez prowadzącego sprytnie „pociągnięty za język”.

– Masz już wybrane imię dla drugiego dziecka? Możemy wymyślić je razem i dlaczego to będzie Filip? – zażartował Chajzer. Robert odpowiedział od razu, nawet nie wdając się w polemikę z tematem drugiego dziecka:

– Bardzo ładne imię, ale nie wiem, czy będzie chłopak... – powiedział.

Czy to oznacza, że Lewandowscy zamierzają starać się o kolejnego potomka już wkrótce?

RadioZET.pl/SA