Zamknij

Lewandowscy z Klarą na plaży. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Redakcja
06.07.2018 12:44
Robert Lewandowski
fot. Instagram

Lewandowscy postanowili wypocząć po gorących chwilach i przeżyciach związanych z odpadnięciem Polaków z mundialu. Udali się nad morze, skąd zdjęcie zamieściła na Instagramie Robert. Choć Klara jest w centrum fotki, uwagę przykuwa też pewien szczegół. O co chodzi?

Zdjęcia Roberta Lewandowskiego i Ani zawsze wywołują duże zainteresowanie. Para chętnie dzieli się fotkami w sieci i zwykle są one bardzo komentowane przez internautów. Teraz Lewandowscy pochwalili się zdjęciem z nadmorskiego wypoczynku. Po gorących chwilach i przeżyciach związanych z odpadnięciem Polaków z mundialu udali się na relaks. Zdjęciem z pięknej plaży pochwalił się Robert. Na fotce widać piękny, biały piasek, błękit wody i w samym centrum rodzinę Lewandowskich. 

„Cudowne zdjęcie”, „Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam na Instagramie”, „Jedno co widzę na tym zdjęciu to miłość... Pięknie” – komentują internauci.

Zagłosuj

Czy uważasz, że Lewandowski powinien przeprosić za porażkę Polaków na mundialu?

Liczba głosów:

„To jest to! Piękna rodzina! Takie widoki cieszą” – wielu komentujących zachwala figurę Ani, bo, jak nie sposób pominąć, uwagę przykuwa nie tylko piękna plaża i Klara, ale także pośladki Ani w mocno wyciętym dole bikini.

Zasmucający niestety jest fakt, że nadal mnóstwo komentarzy odnosi się do przegranej Polaków na mundialu. Nie gasną hejty, pojawiają się nawet sugestie, że biało-czerwoni odpadli, bo Robert miał już wykupione wakacje... Choć oczywiście wielu z nas czuje się zawiedzionych brakiem komentarza ze strony Lewandowskiego do fanów po odpadnięciu drużyny (bo „widocznie na to było nas stać” to dla wielu widzów zdecydowanie za mało), to jednak życie toczy się dalej, a nieustający hejt jest po prostu niewłaściwy.

Mimo wszystko my Lewandowskim życzymy udanego urlopu i ładowania baterii.

RadioZET.pl/SA