Zamknij

Lewandowska, Dygant i Szroeder pokazały babcie. Tak gwiazdy świętują Dzień Babci [FOTO]

Maciej Friedrich
21.01.2020 16:25
Lewandowska, Dygant i Szroeder pokazały babcie. Tak gwiazdy świętują Dzień Babci [FOTO]
fot. Instagram:@agakaczor

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. Wiele gwiazd postanowiło uczcić to wyjątkowe święto, pokazując zdjęcia ze swoimi ukochanymi babciami. Wśród nich znalazły się między innymi Anna Lewandowska, Agnieszka Kaczorowska czy Natalia Szroeder. Gwiazdy opublikowały w sieci wzruszające wpisy. 

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia. Tego dnia oddajemy cześć naszym babciom, którym zawdzięczamy wiele wspaniałych wspomnień z dzieciństwa. Bardzo często babcia jest drugą mamą, z którą spędziliśmy wspaniałe wspólne lata.

Nie inaczej jest w przypadku celebrytów, którzy nie zapominają o najbliższych i starają się uczcić ich pamięć i podziękować za wychowanie i wsparcie. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć gwiazd z ich ukochanymi babciami, nie zabrakło także wzruszających życzeń.

Dzień Babci 2020 - ŻYCZENIA oraz krótkie i śmieszne wierszyki dla babci [21.01]

Dzień Babci 2020: Gwiazdy pokazały zdjęcia z babciami 

Wspólne zdjęcia z babciami opublikowały w sieci celebrytki, między innymi Natalia Szroeder

- Nie ma drugiej tak ciepłej, wspaniałej i kochanej osoby jak babcia. Dziś życzę swojej i Waszym babciom wszystkiego, co najpiękniejsze. A zasługują na jeszcze więcej! - napisała wokalistka. 

Dzień Babci i Dziadka - PREZENT: najlepsze i oryginalne pomysły na prezenty dla dziadków 2020

- Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie - podsumowała z kolei Agnieszka Kaczorowska

Wspólne chwile z babcią wspominała także Anna Popek

- To moja babcia Małgosia - ukochana, pełna miłości do wnucząt i poczucia humoru. Odważna i z fantazją. Kiedyś naczytawszy się "Przygód Tomka Sawyera" namówiłam babcię na nocowanie w opuszczonym szałasie nad Wisłą. Paliłyśmy ognisko do rana, bo od rzeki jednak ciągnęło. Poza tym ja się trochę bałam, babcia nie. Piekła pyszne torty orzechowe i robiła galantynę, a ferie zimowe u babci były najlepsze na świecie.

- Moja Babcia Jasia. Najlepsze życzenia dla wszystkich kochanych Babć - napisała Agnieszka Dygant

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z babcią 

Obszernym wpisem na temat swojej babci podzieliła się także Anna Lewandowska. Opublikowała zdjęcia, na jednym z nich możemy oglądać Anię jako małą dziewczynkę. 

- Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom chciałabym życzyć zdrowia, uśmiechu, pociechy i radości z wnuków i samych kolorowych dni.
Moja babcia Jola - najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy - czytamy w poście żony Roberta Lewandowskiego

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla wszystkich babć.

RadioZET.pl/MF