Zamknij

Lewandowska i Chodakowska: wojna na pośladki na Instagramie?

Redakcja
20.06.2018 12:38
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Kilka dni temu Ania Lewandowska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym prezentuje wysportowane pośladki. Fanki były zachwycone jej figurą. Czyżby Ewa Chodakowska postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda dobrze zbudowana pupa?

Zdjęcie Lewandowskiej miało być dla internautek zachętą do ćwiczeń i „niezłym kopniakiem w...” – jak pisała.

„Dziewczyny! Dziś na celownik bierzemy nasze pośladki. Weekend to dobry moment. Co powiecie na trening, który sprawi, że Wasze pośladki będą jędrne?” – zachęcała Ania do odwiedzenia swojej strony.

Pod postem tradycyjnie mnóstwo komentarzy od „wyznawczyń” Lewandowskiej, które zachwycają się jej sylwetką. Jednak wkrótce na Instagramie Ewy Chodakowskiej pojawiło się podobne zdjęcie – z równie wyeksponowanymi pośladkami. Internautki doszły do wniosku, że ta „prezentacja” pupy jest odpowiedzią na zdjęcie Lewandowskiej. Nie obeszło się bez porównań, która pupa jest lepsza.

„Odpowiedź na zdjęcie Lewej? :D Tyłeczek Ewy zdecydowanie lepszy!”

„Ta pupa lepsza niż Lewandowskiej ;)”

„O rany jaki poślad. Petarda!” – komentują fanki „Chody”.

Która z trenerek ma lepszy pośladek? Trudno powiedzieć. Post Ani polubiło ponad 80 tysięcy osób, Chodakowskiej niespełna 35 tysięcy. Jednak to o niczym nie przesądza. Naszym zdaniem obydwie mają świetną sylwetkę, a dla internautek nieważne jest, z którą zaczną ćwiczyć. Grunt, by po prostu... zacząć uprawiać jakąś aktywność.

RadioZET.pl/SA