Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lewandowska i Chodakowska: wojna na pośladki na Instagramie?

20.06.2018 12:38

Kilka dni temu Ania Lewandowska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym prezentuje wysportowane pośladki. Fanki były zachwycone jej figurą. Czyżby Ewa Chodakowska postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda dobrze zbudowana pupa?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska fot. Instagram

Zdjęcie Lewandowskiej miało być dla internautek zachętą do ćwiczeń i „niezłym kopniakiem w...” – jak pisała.

„Dziewczyny! Dziś na celownik bierzemy nasze pośladki. Weekend to dobry moment. Co powiecie na trening, który sprawi, że Wasze pośladki będą jędrne?” – zachęcała Ania do odwiedzenia swojej strony.

Pod postem tradycyjnie mnóstwo komentarzy od „wyznawczyń” Lewandowskiej, które zachwycają się jej sylwetką. Jednak wkrótce na Instagramie Ewy Chodakowskiej pojawiło się podobne zdjęcie – z równie wyeksponowanymi pośladkami. Internautki doszły do wniosku, że ta „prezentacja” pupy jest odpowiedzią na zdjęcie Lewandowskiej. Nie obeszło się bez porównań, która pupa jest lepsza.

„Odpowiedź na zdjęcie Lewej? :D Tyłeczek Ewy zdecydowanie lepszy!”

„Ta pupa lepsza niż Lewandowskiej ;)”

„O rany jaki poślad. Petarda!” – komentują fanki „Chody”.

Która z trenerek ma lepszy pośladek? Trudno powiedzieć. Post Ani polubiło ponad 80 tysięcy osób, Chodakowskiej niespełna 35 tysięcy. Jednak to o niczym nie przesądza. Naszym zdaniem obydwie mają świetną sylwetkę, a dla internautek nieważne jest, z którą zaczną ćwiczyć. Grunt, by po prostu... zacząć uprawiać jakąś aktywność.

RadioZET.pl/SA

Oceń