Zamknij

Lewandowska i gwiazdy na meczu Roberta [ZDJĘCIA]

Redakcja
10.04.2017 09:38
Lewandowska i gwiazdy na meczu Roberta [ZDJĘCIA]
fot. Instagram

Już niedługo Anna Lewandowska po raz pierwszy zostanie mamą. Stan błogosławiony doskonale jej służy – gdy tylko może, wspiera Roberta podczas jego najważniejszych meczów. W sobotę pojawiła się na spotkaniu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund.

Ania Lewandowska w ciąży na meczu

Ani na na trybunach Allianz Areny towarzyszyła jej serdeczna przyjaciółka Aleksandra Dec (obie oglądały także zeszłotygodniowy mecz Bayernu z Augsburgiem). Na innych zdjęciach można oglądać żonę Roberta Lewandowskiego w towarzystwie Kuby Wesołowskiego, popularnego aktora serialowego, znanego między innym z serialu „Na Wspólnej". Na meczu obecny był także Olivier Janiak, znany prezenter stacji TVN, a prywatnie kolega Wesołowskiego i dobry znajomy Lewandowskich.

Ania, która w przeciągu kilku tygodni zostanie mamą, w luźnej koszule moro, spod której wystawał spory już brzuszek, prezentowała się świetnie – nic dziwnego, że nie umknęła uwadze fotoreporterów. Miała też powody do dumy – jej ukochany strzelił przeciwnej drużynie aż dwie bramki – w tym cudowną z rzutu wolnego, czym potwierdził, że jest w doskonałej, kto wie, czy nie życiowej formie.

Przypomnijmy, że Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund 4:1 w meczu 28. kolejki Bundesligi

RadioZET.pl/SI