Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lewandowska nie urodziła. Robert strzelił dwa gole

29.04.2017 19:19

A jednak! Plotki okazały się chyba przedwczesne. Podczas meczu Wolfsburg:Bayern Robert Lewandowski strzelił dwie bramki, ale nie pokazał cieszynki. Wszystko wskazuje więc na to, że narodziny dziecka Lewandowskich jeszcze przed nami.

Lewandowska nie urodziła. Robert strzelił dwa gole fot. ons.pl

Ania Lewandowska została mamą? Chyba jeszcze nie! Wszyscy czekaliśmy na gola Roberta Lewandowskiego i wymarzoną cieszynkę. Gol był, a nawet dwa, ale Robert nie pokazał żadnego gestu mogącego sugerować, ze został ojcem i że maleństwo jest już na świecie. 

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku Robert Lewandowski w 27. minucie spotkania Ligi Mistrzów z Atletico Madryt pokonał Jana Oblaka przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, kopiując trafienie z ostatniego ligowego meczu z Mainz.

Po strzeleniu gola popędził do bramki, włożył piłkę pod koszulkę, a kciuka do ust i w ten sposób cieszył się ze zwycięstwa razem z drużyną. Wymowa tego gestu była oczywista: w ten sposób Lewandowski pokazał, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem.

Na razie jednak nic nie wskazuje, by dziecko Lewandowskich było już na świecie. Na narodziny „polskiego royal baby" będziemy musieli więc jeszcze poczekać.

W tym momencie Wolfsburg przegrywa z Bayernem 3:0. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, ale bez gestu, na który czekała cała Polska.

RadioZET.pl/SI

Oceń