Zamknij

Lewandowska pokazała zabawne wideo przed porodem

Redakcja
20.04.2017 08:51
Lewandowska pokazała zabawne wideo przed porodem
fot. ons.pl

Anna Lewandowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Trenerka fitness nie rezygnuje jednak z codziennej aktywności na portalach społecznościowych. Kilka dni temu wrzuciła do sieci kolejne zabawne wideo!

Anna Lewandowska co prawda nie poleciała do Madrytu, gdzie ekipa "Lewego" przegrała z Realem 2:4 i odpadła z Ligi Mistrzów, ale kibicowała mężowi przed telewizorem. Mistrzyni karate miała na sobie koszulkę Bayernu i myślami wspierała ukochanego.

Filmik doskonale pokazuje, że brzuszek Ani jest już naprawdę spory i że dziecko Lewandowskich już niedługo przyjdzie na świat. Ani Ania, ani Robert nie zdradzili na razie informacji o płci maleństwa. Pojawiły się co prawda plotki, że będzie to dziewczynka i to obdarzona pięknym imieniem – Klara, ale przyszli rodzice nie zdecydowali się skomentować tych doniesień.

Ania Lewandowska od lat jest wielką fanką męża i drużyn, w których Robert gra. Stara się pojawiać niemal na każdym meczu. 

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski poinformował o ciąży Ani w tradycyjny, piłkarski sposób. Wykonał uroczą cieszynkę po strzeleniu gola w meczu Ligi Mistrzów – z Atletico Madryt. 

RadioZET.pl/SI