Lewandowska pokazała zabawne wideo przed porodem

20.04.2017 08:51

Anna Lewandowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Trenerka fitness nie rezygnuje jednak z codziennej aktywności na portalach społecznościowych. Kilka dni temu wrzuciła do sieci kolejne zabawne wideo!

Lewandowska pokazała zabawne wideo przed porodem fot. ons.pl

Anna Lewandowska co prawda nie poleciała do Madrytu, gdzie ekipa "Lewego" przegrała z Realem 2:4 i odpadła z Ligi Mistrzów, ale kibicowała mężowi przed telewizorem. Mistrzyni karate miała na sobie koszulkę Bayernu i myślami wspierała ukochanego.

Filmik doskonale pokazuje, że brzuszek Ani jest już naprawdę spory i że dziecko Lewandowskich już niedługo przyjdzie na świat. Ani Ania, ani Robert nie zdradzili na razie informacji o płci maleństwa. Pojawiły się co prawda plotki, że będzie to dziewczynka i to obdarzona pięknym imieniem – Klara, ale przyszli rodzice nie zdecydowali się skomentować tych doniesień.

Ania Lewandowska od lat jest wielką fanką męża i drużyn, w których Robert gra. Stara się pojawiać niemal na każdym meczu. 

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski poinformował o ciąży Ani w tradycyjny, piłkarski sposób. Wykonał uroczą cieszynkę po strzeleniu gola w meczu Ligi Mistrzów – z Atletico Madryt. 

RadioZET.pl/SI

Oceń